تنها مركز جامع توانبخشي كشور نيازمند توجه ويژه مسوولان است

خبرگزاري ايمنا: مدير عامل انجمن خيريه قمر بني هاشم نجف آباد گفت: مركز توانبخشي شهيد صدوقي اين شهرستان با بيش از هفت هكتار زير بنا به عنوان يكي از بزرگترين در سطح كشور در حال حاضر با مشكلات مالي زيادي مواجه شده و ادامه فعاليت آن نيازمند همكاري و توجه بيشتر مسئولان استان و كشور است.

علي سليمان نژاد در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ضمن اعلام اين مطلب افزود: اين مجموعه در دو سال اخير امكان پرداخت هزينه هاي مربوط به مصرف گاز و آب شرب خود را نداشته و مجموع بدهي اين خيريه به ادارات مربوط در حال حاضر به ترتيب ۵۵ و بيست و پنج ميليون تومان برآورد شده است.
سليمان نژاد در بخش ديگري از سخنان خود هزينه ماهيانه غذاي مدد جويان اين مركز را بيش از 105 ميليون تومان تخمين زد و اظهار داشت: هزينه سي تا چهل ميليون توماني بيمه و حقوق پرسنل مركز در كنار هزينه هايي مانند نگهداري فضاي سبز، تامين دارو و ديگر تجهيزات مورد نياز در مجموع بودجه ماهيانه براي مديريت اين مجموعه را به حدود دويست ميليون تومان رسانده كه درحال حاضر تنها چهل ميليون تومان آن از طريق كمكهاي مردمي تامين مي شود.
لازم به ذكر است كه در حال حاضر سازمان بهزيستي ماهيانه مبلغي در حدود 38 ميليون تومان را در قالب هاي مختلف جهت اداره بهتر جامع ترين مركز توانبخشي كشور در اختيار اين مجموعه قرار مي دهد.
انجمن خيريه قمر بني هاشم (ع) نجف آباد در كنار جمع آوري كمكهاي مردمي در قالب هاي مختلف ساليانه جشن ويژه اي را به اين منظور برگزار مي كند كه در آخرين دوره از آن در مدت سي و دو شب برپايي جشن بيش از شصت هزار نفر در دو سانس با حضور در اين مراسم ضمن آشنايي با فعاليت هاي صورت گرفته كمك هاي نقدي و غير نقدي خود را در اختيار اين خيريه قرار دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.