استقرار بیش از ۶۰ شعبه اخذ رای در تیران و کرون

خبرگزاری ایمنا: معاون فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان تیران و کرون از استقرار بیش از ۶۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان خبرداد.
روح الله شهبازی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در تیران و کرون به فعالیت های ستاد انتخابات شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: کمیته های این ستاد جلسات و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخابات ۲۴ خردادماه سال جاری با بکارگیری تمام توان خود انجام داده و پیش بینی های لازم صورت گرفته است.
وی افزود: برای یاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارهمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیش از ۶۰ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که بیش از ۷۰۰ نیروی اجرایی در برگزاری این انتخابات مشارکت می کنند.
معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان تیران و کرون بیان داشت: احراز صلاحیت و یا عدم احراز صلاحیت کاندیدای شورای های اسلامی به افراد اعلام و پس اعلام نتایج شکایات اسامی کاندیدا به صورت رسمی به مردم شهر ها و روستاها معرفی می شوند.
وی با اشاره به اهمیت رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیدها و طرفداران آن ها، اذعان داشت: جلسه ای با حضور تمامی کاندیدها و برگزار و مسائل انتخاباتی برای آن ها تشریح و آن ها و طرفدارانشان ملزم به رعایت قوانین و مقررات هستند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.