شورای نگهبان یکی از مستحکم ترین موانع در مقابل هجمه های دشمنان انقلاب است

خبرگزاری ایمنا: فرماندار نجف آباد گفت: شورای نگهبان در طول سالهای پس از انقلاب بعد از جایگاه رهبری با چشمانی بیدار و آگاه نقش مهمی در حفاظت از دستاوردهای نظام ایفا کرده و در شرایط فعلی نیز دشمنان با درک جایگاه آن هجمه های بی سابقه ای را نسبت به آن آغاز کرده اند.
به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد، سیروس محمودی در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: در بیشتر کشور های مدعی دمکراسی در دنیا مجموعه هایی کار نظارت بر حسن اجرای انتخابات را بر عهده دارند و این موضوع در کشور ما با توجه به عضویت افرادی به دور از هوی و هوس و علایق گروهی و جناحی در شورای نگهبان قانون اساسی در سطحی بالاتر قرار گرفته است.
محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود رای الکترال در کشور آمریکا اظهار داشت: قانون کشور ما در نقطه مقابل با قدرتهای مدعی دموکراسی برای هر نفر با هر شخصیت و جایگاهی تنها یک حق رای قائل شده که این امر می تواند سطح مردم سالاری در ایران را حتی بالاتر از بسیاری کشورهای غربی قرار دهد.
فرماندار نجف آباد در ادامه کوتاهی برخی مسئولان در اجرای فرامین حضرت امام (ره) در زمان دفاع مقدس را غیر قابل قبول و زمینه ساز پذیرش قطعنامه دانست و افزود: در شرایط حساس کنونی نیز مقام معظم رهبری بر به میدان آمدن کامل مردم،مسئولین و شخصیت های تاثیر گذار به صحنه خلق حماسه سیاسی و اقتصادی با بهره گیری از تمامی امکانات موجود تاکید دارند که غفلت از این توصیه نیز زمینه ساز تضعیف نظام اسلامی خواهد شد.
لزوم پرهیز کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا از طرح مواردی خارج از محدوده توانایی خود و ایجاد توقع غیر منطقی در سطح جامعه در کنار تلاش دشمنان برای بزرگنمایی قولهای اجرا نشده مسئولان در راستای سیاه نمایی وضعیت کشور بخش های دیگری از سخنان فرماندار شهرستان را در این جلسه تشکیل می داد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.