ضعف قانون سبب ثبت نام جمعیت بالایی برای کاندیدای ریاست جمهوری است

خبرگزاری ایمنا: امام جمعه تیران گفت: ضعف قانون سبب ثبت نام جمعیت بالایی برای کاندیدای ریاست جمهوری است و باید این موضوع اصلاح شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا از تیران و کرون، حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه تیران به ثبت نام بالای افراد برای کاندیداری ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: ضعف قانون سبب ثبت نام جمعیت بالایی برای کاندیدای ریاست جمهوری است و باید این موضوع اصلاح شود و حداقل هایی برای این موضوع اعلام شود.
وی افزود: هر کسی که ناشناس بود به سبب کسب شهرت اجتماعی و جایگاه اجتماعی برای ریاست جمهوری ثبت نام کرد، مگر نظام صحنه های کسب شهرت و این طور برنامه ها برای بعضی از افراد است.
امام جمعه تیران با تقدیر از عملکرد شورای نگهبان در احراز صلاحیت ها، بیان داشت: شورای نگهبان حق جایگاه خود را در نظام جمهوری اسلامی در این خصوص ادا کرد و افرادی که شایسته ریاست جمهوری نبودند و در گذشته نیز نشان داده اند را لیست احراز شده ها نیاورد.
وی ادامه داد: مردم نیز باید با دقت در حال حاضر از میان افراد احراز صلاحیت شده فردی که توانمندی بیشتری و اصلح را انتخاب و مدیریت کشور را به او بسپارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.