بدون مشارکت مردم اتمام پروژه ها بیش از ۵۰ سال طول می کشد

خبرگزاری ایمنا: نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس گفت: در بودجه سال جاری جایگاه و اهمیت خاصی برای افزایش مشارکت های مردمی در اجرای طرح های مختلف در نظر گرفته شده و ادارات مختلف باید زمینه این همکاری سازنده با مردم را به خوبی فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد، ابوالفضل ابوترابی در جمع تعدادی از مدیران شهرستان با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: در حال حاضر نزدیک به 70 هزار پروژه نا تمام در نقاط مختلف کشور وجود دارد که در صورت عدم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای ادامه عملیات اجرایی آ نها، بهره برداری کامل از این طرح ها بیش از پنجاه سال به طول خواهد کشید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تفکر مدیریت جزیره ای برخی ادارات را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت: چنین سیاست هایی در کنار بوروکراسی سنگین اداری حاکم بر دستگاه ها مانع از ورود جدی بخش خصوصی واقعی به عرصه تولید و عمران کشور می شود و در بودجه سال جاری علاوه بر لحاظ کردن قوانین تسهیل کننده، امکان چاپ گسترده اوراق مشارکت نیز از سوی دولت پیش بینی شده است.
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی  همچنین گفت: شهرداری ها یکی از بهترین زمینه های موجود برای مشارکت بخش خصوصی در طرح های عمرانی به شمار می آیند که اجرای پروژه های قطار شهری یکی از مصادیق ظرفیت های موجود در این بخش به شمار می آیند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.