بیست و نه سوال و تذکر کتبی از مسئولان کشور توسط نماینده مردم نجف آباد در مجلس

خبرگزاری ایمنا: هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی تعداد تذکرات کتبی و سوالات ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در اولین سال فعالیت مجلس نهم را بیست و شش تذکر کتبی و سه سوال اعلام کرد که از این تعداد وزیر جهاد کشاورزی با چهار تذکر بیشترین تعداد تذکر در بین مسئولان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا در این گزارش تذکرات کتبی ابوترابی به رئیس جمهور در خصوص مواردی مانند تجدید نظر در مورد خروج مبتلایان به صرع از پوشش بهزیستی،تسریع در رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان زهان خراسان جنوبی و لزوم انجام سریعتر پرداخت هزینه دارویی جانبازان در کنار دو سوال از وزیر کشور در مورد علت اعلام تعطیلی بدون مجوز روز های پنج شنبه توسط استانداری اصفهان و نحوه تقسیم اعتبارات مربوط به خشکسالی و ستاد بحران کشور نیز به چشم می خورد.»

 تسریع پرداخت خسارت خشکسالی کشاورزان اصفهان، لزوم جلوگیری از افزایش قیمت محصولات کشاورزی و صنعتی،حمایت از دامداران در موضوع خرید شیر و اهمیت پرداخت خسارت های ناشی از خشکسالی و سرمازدگی کشاورزان از دیگر تذکرات نماینده مردم نجف آباد به خلیلیان وزیر کشاورزی در یک سال اخیر به شمار می آید.

 تذکر به مجید نامجو وزیر نیرو در مورد تکمیل طرح فاضلاب نجف آباد، آبرسانی به روستاهای نجف آباد و تیران و کرون در کنار تذکر به نیکزاد وزیر راه و شهر و سازی در خصوص تسریع عملیات تعریض جاده پلیس راه اصفهان به علویجه بخش مهر دشت و بالا بردن سرعت اجرای عملیات ساختمانی و تامین بودجه بیمارستان های نجف آباد و تیران و کرون بخش دیگری از تذکرات کتبی نماینده مردم نجف آباد را تشکیل می دهد.

درخواست تسریع در مواردی مانند تامین داروهای مورد نیاز بیماران خاص،پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد و ذوب آهن، اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص احتساب مقرری ایام بیکاری و افزایش ایام غیبت در کارخانجات نساجی مقدم و توضیح در مورد علت اعمال تبعیض در پرداخت حقوق کارمندان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و کارمندان سازمان تامین اجتماعی دیگر تذکرات کتبی ابوترابی به مسئولان کشور را در یک سال اخیر تشکیل می دهند.

سوال از وزیر امور اقتصاد و دارایی در مورد آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص تعیین تکلیف و قیمت سهام در حال واگذاری به صندوق باز نشستگان فولاد در راستای اجرای بند 59 قانون بودجه سال نود و یک آخرین سوال مطرح شده نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در یک سال اخیر به شمار می آید.

1 پاسخ
 1. ربیعیان
  ربیعیان گفته:

  بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
  درود خداوند بر محمّد و خاندان پاکش
  بله !!!!قطب آی تی رو بهمون دادن. دانشگاه نفت رو ازمون نگرفتن ! چیزی نرفته زنجان چیزیم نرفته محمود آباد.
  همه چی خوبه ! ما در اوج استفاده از ظرفیّت های شهرمون هستیم!! مسئولینمون از شهر خودمونن!!!.سهمیه ی آبمونو نخوردن! ما چقد خوشحالیم! این چقد خوبه ه خیلیا کنارون هستن!!
  الّلهم عجّل لولیّک الفرج

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.