نیاز شهرستان تیران و کرون بیش از ۳ برابر بودجه اختصاصی است

خبرگزاری ایمنا: معاون فرماندار تیران و کرون گفت: نیاز اعتبارات و بودجه شهرستان تیران و کرون بیش از سه برابر بودجه اختصاصی است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از تیران و کرون، روح الله شهبازی در کمیته برنامه ریزی شهرستان تیران و کرون به وضعیت بودجه سال ۹۱ این شهرستان اشاره و اظهار داشت: بودجه تملک و دارایی این شهرستان در سال گذشته ۵۰ میلیارد ریال بوده است که از ۱۸ تا ۲۰ درصد آن به دستگاه های مجری اختصاص یافت.
وی افزود: سطح پایین بودجه قابلیت اجرای پروژه ها را نداشت و باید در بودجه سال جاری به پروژه ها و بدهی های سال گذشته اولویت داده شود و ادارات و نهادهای شهرستانی در برنامه ریزی خود به تکمیل پروژه های قبلی، دیون و بدهی پیمانکار بپردازند.
معاون فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه بودجه تملک و دارایی این شهرستان از ۵۰ تا ۶۰ میلیارد ریال است، گفت: بر اساس نیازهای دستگاه ها اعتبارات مورد نیاز برای این شهرستان ۱۸۰ میلیارد ریال است و نیاز اعتبارات و بودجه شهرستان بیش از سه برابر بودجه اختصاصی است.
وی به پروژه های بزرگ شهرستان نیز اشاره کرد و بیان داشت: اعتبارات شهرستانی گنجایش اجرای پروژه های بزرگ را ندارد و باید از منابع ملی برای احداث و تکمیل پروژه های بزرگ شهرستانی اعتباری تخصیص یابد و دستگاه های مجری از ردیف اعتبارات ملی به دنبال احداث و تکمیل پروژه های بزرگ خود باشند.
شهبازی بر اولویت بندی تاکید و تصریح کرد: با وجود محدودیت در اعتبارات اولویت بندی پروژه ها بسیار مهم و در بین پروژه های هر بخش توجه به اولویت ها در کل بخش های شهرستان با نظر اعضای کمیته برنامه ریزی انجام می گیرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.