پایگاه های اوقات فراغت در روستاهای تیران و کرون ایجاد می شود

تیران و کرون – خبرگزاری مهر: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون گفت: پایگاه های اوقات فراغت با هدف توسعه ورزش با همکاری مسئولان هر منطقه در روستاهای تیران و کرون ایجاد می شود.

عباس مرادیان در گفتگو با خبرنگار مهر به برنامه های اوقات فراغت در شهرستان تیران و کرون اشاره کرد و اظهار داشت: از سال گذشته برنامه ریزی برای فعالیت های تابستانه در بخش ورزش صورت گرفته که تربیت مربی، برقراری تعامل با دهیاری ها و بخشداری ها و پیگیری دریافت تجهیزات و امکانات ورزشی از جمله این فعالیتها برای توسعه ورزش در سطح شهرستان غنی سازی اوقات فراغت بوده است.

وی افزود: کلاسهای ورزشی جودو، رزم آوران، تکواندو، کاراته،، کونگ فو، شطرنج، تیراندازی با کمان، آمادگی جسمانی، ایروبیک، هندبال، اسکیت، کوهنوردی، دارت، ورزش صبحگاهی،شنا، تنیس روی میز، فوتبال ساحلی، بدمینتون، والیبال، ژیمناستیک،فوتسال ویژه بانوان و کلاس های جودو- رزم آوران- کاراته- تکواندو- کونگ فو- شطرنج- تیراندازی با کمان- آمادگی جسمانی-هندبال- اسکیت- کوهنوردی- والیبال- فوتبال- فوتسال- فوتبال ساحلی- ژیمناستیک- زورخانه ای،کشتی، دارت، ورزش صبحگاهی، شنا، تنیس روی میز، بدمینتون،موتورسواری و دوچرخه سواری ویژه برادران پیش بینی شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون گفت: پایگاه های اوقات فراغت با هدف توسعه ورزش با همکاری مسئولان هر منطقه در روستاهای تیران و کرون ایجاد می شود که همکاری مسئولان هر منطقه همانند دهیاران و شهردارن در شهرها در تحقق این موضوع مهم است.

وی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون در برگزاری برنامه های اوقات فراغت پایگاه های اوقات فراغت سایر دستگاه های فرهنگی نیز همکاری دارد.

ایجاد پایگاهای محلی ورزشی در تیران

مرادیان همچنین با اشاره به گستردگی مناطق شهر تیران و لزوم ایجاد پایگاه های ورزشی در هر منطقه، گفت: پایگاههای محلی ورزشی در تیران با همکاری جوانان، معتمدین و ورزشکاران هر محله تشکیل می شود که نقش موثری در توسعه ورزش و همچنین ورزش های محلی خواهد داشت.

وی بیان داشت: با پیشرفت فعالیتهای ورزشی هر محله مسابقات ورزشی بین محله ای با هدف تقویت ارتباطات محلی و رقابت سالم و توسعه ورزش انجام می گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.