15 پروژه کشاورزی در شهرستان تیران و کرون به بهره برداری می‌رسد

تیران و کرون – خبرگزاری مهر: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون گفت: 15 پروژه با هزینه ای بالغ بر 43 میلیارد و 600 میلیون ریال همزمان با هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد.

بهرام کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های هفته جهاد کشاورزی در شهرستان تیران وکرون اظهار داشت: 15 پروژه با هزینه ای بالغ بر 43 میلیارد و 600 میلیون ریال در این هفته با حضور مسئولان سازمان جهاد کشاورزی و مسئولان شهرستانی به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل پروژه‌های باغبانی، آب و خاک، دام و طیور و پروژه های روش های نوین کشاوری است که با مشارکت بخش خصوصی و ارائه تسهیلات بانکی انجام و در حال حاضر به بهره برداری می‌رسد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون بهره برداری از مرکز پرورش بوقلمون، اجری طرح آبیاری تحت فشار و گلخانه های سبزی و صیفی از مهمترین پروژه های اعلام و تصریح کرد: با افتتاح این پروژه ها زمینه اشتغال 126 نفر فراهم شده است.

وی اضافه کرد: اجرای این پروژه ها و همچنین پروژه های قبلی نقش موثری در افزایش تولید در بخش های مختلف داشته است که ارائه تسهیلات بانکی و همکاری با سرمایه گذاران می توان این موضوع را نیز گسترش داد.

بهرام کریمی اظهار داشت: در یک سال گذشته  100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای توسعه بخش کشاورزی تیران و کرون توسط سرمایه گذاران جذب و در این بخش سرمایه گذاری شده است.

وی افزود: این اعتبار برای بیش از 70 پروژه کشاورزی، دامداری و دامپروری تخصیص یافته که این تعداد متقاضی قادربه جذب آن از بانک های عامل شده اند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون بیان داشت: این تسهیلات با ارائه نظر کارشناس مربوطه و تائیدیه جهاد کشاورزی به بانک معرفی و این تسهیلات را دریافت نموده که سرمایه گذاری آن ها سبب افزایش تولید و اشتغال می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.