مصالحه 75 درصدي پرونده هاي دواير مشاوره پليس نجف آباد

گروه استان ها- فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد اصفهان از مصالحه 75 درصدي پرونده هاي دواير مشاوره كلانتري هاي اين شهرستان از ابتداي سال جاري تا كنون خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ ” علي جعفري نژاد” فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد استان اصفهان در مصاحبه خبري با اين پايگاه افزود : از ابتداي سال جاري تا كنون تعداد “340” فقره پرونده با موضوعات مختلف به دواير مشاوره كلانتري هاي اين شهرستان ارجاع شده است .

وي تصريح كرد: كارشناسان مشاوره و مددكاري اين دواير با بهره گيري از علوم و فنون روانشناسي و آسيب شناسي به موقع با ارائه راه حل علمي و مناسب بيش از 75 درصد پرونده ها را به مصالحه ختم كرده اند.

سرهنگ جعفري نژاد در ادامه افزود: بيشترين موضوع پرونده هاي ارجاع شده به كارشناسان مشاوره ، مسائل خانوادگي و نزاع بوده است .

وي در پايان خاطر نشان كرد: دواير مشاوره مستقر در كلانتري هاي اين شهرستان آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصي در حوزه هاي مختلف اجتماعي هستند .شهروندان مي توانند با بهره گيري از ظرفيت موجود و تجربيات اجتماعي وانتظامي كارشناسان اين دواير ،مشكلات خانوادگي و چالش هاي پيش روي خود را مرتفع و حل و فصل كنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.