بیانیه نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مورد حماسه آفرینی مردم

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور شگفتی ساز و حماسه آفرین مردم در انتخابات تشکر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

 بسمه تعالی

مردم ایران بار دیگر با پیروی از رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری حماسه ای ماندگار و کم نظیر را خلق و تمامی توطئه ها و برنامه های پیش بینی شده نظام استکبار برای ضربه زدن به این شجره طیبه را ناکام گذاشتند.

بدیهی است که تحقق چنین حماسه عظیمی تنها با حضور و رقابت سالم و جدی  تمامی نامزدها  امکان پذیر بود و بنده به عنوان کوچکترین خادم این مردم تشکر از تمامی این بزرگواران را وظیفه خود می دانم.

مردم شریف ایران نیز به عنوان اصلی ترین پیروز این حماسه  دکتر حسن روحانی را به عنوان یکی از نیروهای متعهد به نظام را به عنوان شخص برگزیده  با رای بالا و قاطع انتخاب کردند که امید واریم ایشان نیز بتوانند در طول فعالیت خود منشاء خدمات و برکات بیشتری برای کشور باشند.

همچنین ضمن تبریک به  اعضای جدید شورهای شهر و روستای حوزه انتخابیه برای تصدی این مسئولیت سنگین و خطیر، از دیگر نامزدهایی که با حضور و مشارکت خود زمینه مشارکت هر چه بیشتر مردم را فراهم کرده بودند تشکر و قدردانی می کنم.

 فرمانداران،نیروها ی نظامی و انتظامی و امنیتی،اعضای هیات های نظارت بر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و تمامی عوامل اجرایی یکی از با شکوه ترین و آرام ترین انتخابات سالهای اخیر را برگزار کردند که اجر این تلاش و جهاد عظیم تنها در محضر خداوند متعال قابل تقدیر و تشکر خواهد بود.

اعضاء دوره های فعلی و قبلی شوراهای شهر و روستا هم در طول دوران فعالیت خود خدمات زیادی را در مسیر عمران آبادانی حوزه انتخابیه انجام داده اند که تشکر از این تلاش های صادقانه وظیفه تمامی مردم و مسئولان به شمار می آید.

در پایان امیدوارم تمامی نهاد های حاکمیتی اعم از قوه مقننه، مجریه و قضائیه بتوانند در فضایی آرام و بدور از تنش با خدمت هر چه بیشتر به مردم قدردان این حضور و حماسه آفرینی کم نظیر باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.