معرفی شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی تیران به عنوان برترین شرکت استان اصفهان

 خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی تیران با اشاره به اقدامات این شرکت گفت: شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی تیران به عنوان برترین شرکت تعاونی دهیاری های روستایی استان اصفهان طی چند سال متوالی معرفی شد.

محمدرضا اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت: تعاونی دهیاری های بخش مرکزی تیران به عنوان برترین شرکت تعاونی دهیاری های روستایی استان اصفهان طی چند سال متوالی معرفی شده و تاکنون مدیران عامل، دهیاران و کارشناسان 10 استان کشور از عمکلرد این شرکت بازدید و الگو برداری نموده اند.

وی افزود: طی هشت سال اخیر شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی این شهرستان در توسعه بخش های مختلف روستایی به دهیاران و شوراهای اسلامی روستا کمک و مساعدت نموده و نقش بسزایی در رشد و توسعه روستاها داشته است.

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی تیران مرمت 11گلزارهای شهدا با هزینه ای بالغ بر 400 میلیون ریال، احداث 12 پارک بوستان، بازسازی حمام قدیمی و تغییر کاربری آن به مجموعه فرهنگی و برگزاری کلاس های آموزشی در روستاها در ایام مختلف سال و خصوصا در ایام فصل تابستان از مهمترین کارکرد های این شرکت در حوزه فرهنگی عنوان کرد و گفت: برپایی نمایشگاه روستایی غرب استان و استقبال از بیش از سه هزار مسافر نوروزی در نوروز سال جاری از دیگر اقدامات این حوزه است.

وی با اشاره به احداث ساختمان دهیاری در روستاها افزود: احداث و بازسازی 7 ساختمان دهیاری با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 500میلون ریال انجام گرفته که این ساختمان ها به وصرت چند منظوره و برای استفاده در سایر امور همانند برگزاری جلسات، سالن مطالعه، فضای ورزی و مواردی از این قبیل بوده است.

اسدی یادآورشد: ساختمان دهیاری ها به وسایل اداری و مورد نیاز نیز تجهیز شده اند که اعتبار این فصل جدایی از اعتبارات مرمت و احداث بوده است.

وی جدول گذاری بیش از 5 کیلومتر در معابر اصلی، کانال کشی انتقال آب کشاورزی به طول 3 کیلومتر، تجهیز یک دستگاه نیسان به خودرو آتش نشانی برای روستاهای بخش، احداث پروانه بهره برداری شیلات و رهاسازی هر ساله 50 هزار بچه ماهی در دریاچه شهید منتظری روستای خمیران از دیگر اقدامات صورت گرفته در این  شرکت عنوان کرد.

وی ادامه داد:  با توجه به نیاز اقتصادی و درآمدی شرکت و در راستای پاسخگویی به این نیاز و ایجاد درآمد پایدار، یک واحد سنگبری  برای این شرکت راه اندازی شده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.