ابوالفضل ابوترابی

مجلس یازدهم بایستی کاهش هزینه ها را از خودش شروع کند

مجلس یازدهم بایستی کاهش هزینه ها را از خودش شروع کند

نماینده: ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور مردم در انتخابات دوم اسفند گفت: اگر مشارکت مردم در این دوره از انتخابات نسبت به دوره‌های قبل پایین‌تر بود، این امر به خاطر وجود مشکلات معیشتی زیاد و کم‌توجهی دولت به مشکلات مردم صورت گرفت.

ابوترابی افزود: هرچه ما فریاد می‌زنیم که به مشکلات معیشتی مردم،‌ اقتصادی، تورم، بیکاری و… توجه شود، دولت تمام توان خود را صرف برجام بی‌فرجام کرد و از مسائل داخلی غافل ماند.در حالی دولت توان خود را صرف برجام کرد و از امور مربوط به داخل غفلت داشت که کارشناسان ۸۰ درصد مشکلات اقتصادی را مربوط به امور داخلی می‌دانستند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: به نظر من راهکار مناسب این است که مجلس یازدهم عین مردم شود. هزینه‌ها کاهش یابد و حقوق‌های نجومی در مجلس نداشته باشیم و دیگر به نمایندگان خودرو هم داده نشود.

وی افزود: در شرایط جنگ اقتصادی دیگر نباید حقوق بالای ۶ میلیون داشته باشیم و ما باید این کاهش هزینه‌ها را در مجلس یازدهم از خودمان شروع کنیم و در این زمینه پیشگام باشیم. امروز باید همانند دوران جنگ تحمیلی در دهه ۶۰ دست به دست هم دهیم و همه در کنار هم قرار گیریم و با این روش مشکلات را حل کنیم.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

مجلس یازدهم بایستی کاهش هزینه ها را از خودش شروع کند

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.