ابوالفضل ابوترابی

از امروز رقابت‌ها باید تبدیل به رفاقت شود

از امروز رقابت‌ها باید تبدیل به رفاقت شود

فارس: ابوالفضل ابوترابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم در انتخابات می‌توانست بیشتر باشد و دشمن را ناامیدتر کند، این حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس باید آسیب‌شناسی شود، اینکه درصد مشارکت مردم در انتخابات پایین بود، بیشتر مربوط به مسائل معیشتی و تبعیض‌ها است.

منتخب مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس یازدهم اظهار داشت: از امروز رقابت‌ها تبدیل به رفاقت  می‌شود ما در خانه ملت به کمک همه نامزدهای حاضر در انتخابات حوزه نجف‌آباد، تیران و کرون نیاز داریم و دستمان به سمت آن‌ها دراز است و اعلام آمادگی می‌کنیم برای پیشرفت شهرستان و استان در اتاق فکرمان از ایشان استفاده کنیم.

وی ابراز داشت: امروز صبح  به رصد سه پروژه کلان نجف‌آباد پرداختیم، پیگیر مسائل ریل‌باس و مترو، آزادراه نجف‌آباد به سپاهان شهر اصفهان و مرکز جامع سرطان از این دست هستند.

ابوترابی افزود: به خاطر مسائل انتخاباتی افتتاح رسمی اورژانس بیمارستان شهید محمد منتظری نجف‌آباد که بزرگترین اورژانس استان اصفهان است به تعویق افتاد، اما بهره‌برداری از اورژانس بیمارستان شهید محمد منتظری انجام شده و در اختیار مردم قرار دارد؛ همچنین مقدمات طرحی در کنار بیمارستان شهید منتظری به مساحت ۱۷هزار متر مربع در حال انجام است که آن مجموعه را به سمت تبدیل شدن به بیمارستان آموزشی هدایت می‌کند.

نماینده نجف آباد، تیران و کرون افزود اظهار کرد: در حوزه تیران و کرون مهمترین دغدغه مان ساخت و ادامه مسیر ساخت بیمارستان برکت تیران و صدور رای منطقه ویژه کارخانه مدرس است که در حال حاضر منتظر نظر شورای نگهبان است، در حوزه مهردشت نیز شعار همیشگی ما فرماندار داشتن این بخش است، وجود مهردشت در فاصله ۱۱۰کیلومتری از مرکز شهرستان مشکلات فراوانی در تردد و هزینه و سوخت ایجاد کرده است، ۶۰ درصد منابع شهرستان برای ۲۷هزار نفر بخش مهردشت هزینه می شود که این تناسب مناسبی نیست.

 ابوالفضل ابوترابی توانست با ۵۷۷۰۰ رای برای سومین دوره متوالی از حوزه نجف آباد، تیران و کرون به یازهمین مجلس شورای اسلامی راه یابد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

از امروز رقابت‌ها باید تبدیل به رفاقت شود

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.