ابوالفضل ابوترابی

انتخاب بهارستان‌نشینان متخصص و قوی سبب حل مشکلات می شود

انتخاب بهارستان‌نشینان متخصص و قوی سبب حل مشکلات می شود

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل مجلس قوی از سوی مردم، گفت: بر همگان مشهود است که قوی شدن کشور برگرفته از انتخاب افراد قوی برای سکانداری مسئولیت های مختلف از جمله نمایندگی مجلس است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت مردم از ارزش های انقلاب همواره پشتوانه نظام اسلامی بوده است، اظهار کرد: مردم باید بدانند با نیامدن در پای صندوق های رای، دشمنان تصور می کنند فشارهای سیاسی و اقتصادی آنها نتیجه بخش بوده لذا اقدام به افزایش تهدیدها و تحریم های می کنند.

وی در این راستا ادامه داد: بدون شک حل مشکلات کشور از خارج مرزها امکان پذیر نیست؛ به عبارتی وقتی افراد متخصص پا به بهارستان بگذارند، با تصویب قوانین صحیح زمینه حل مشکلات فراهم خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به ویژگی کاندیداهای اصلح برای تصدی کرسی نمایندگی قوه مقننه، تصریح کرد: انقلابی گری و داشتن روحیه پیگیری امور، دوری از اشرافی گری و مردمی بودن از مولفه های مهمی است که مردم باید با آگاهی مورد توجه قرار دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با حضور به موقع خود در صحنه برگزاری انتخابات مجلس یازدهم به افزایش اقتدار نظام اسلامی کمک کنند و به دنیا نشان دهند که هیچ گاه اجازه نخواهند داد دست دشمنان به سمت این مرز و بوم دراز شود.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

انتخاب بهارستان‌نشینان متخصص و قوی سبب حل مشکلات می شود

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.