ابوالفضل ابوترابی

دشمن دنبال فتنه انتخاباتی است

دشمن دنبال فتنه انتخاباتی است

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی به لزوم پرهیز مسئولان و جناح‌های سیاسی کشور از ایجاد دو قطبی‌های کاذب در آستانه انتخابات اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی حضور مردم پای صندوق‌های رای بسیار ارزشمند و مهم بوده؛ چرا که دشمنان ایران اسلامی روی عدم حضور مردم در انتخابات برنامه‌ریزی کرده‌اند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه جناح‌های سیاسی باید از شکل‌گیری دو قطبی‌های کاذب در کشور پرهیزکنند، اظهار کرد: جناح‌های سیاسی در کشور باید از شکلگیری دو قطبی‌های کاذب بپرهیزند، زیرا وجود چنین موضوعی باعث می‌شود که دشمن متوهم شود و خیال خام در سر خود بپروراند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دشمنان ملت ایران براین باور هستند که اگر فشار اقتصادی را بر مردم زیاد کنند و تحریم‌ها را علیه ملت ایران افزایش دهند دیگر مردم پای صندوق‌های رای حضور پیدا نخواهند کرد، اما هرگاه دشمنان تحریم‌های شدیدتری را علیه کشورمان اعمال کردند، مردم با حضورشان پای صندوق‌های رای پاسخ دندانشکنی به آنها دادند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون به سخنان حاشیه‌ساز برخی از مسئولان در آستانه انتخابات اشاره و عنوان کرد: برخی از مسئولان در آستانه انتخابات بر طبل دو قطبی‌سازی‌های کاذب می‌کوبند که بدون شک منفعت اینگونه سخنان نصیب دشمنان جمهوری اسلامی می‌شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: دشمن می‌خواهد در انتخابات آتی مجلس یک فتنه‌ای را همچون فتنه‌هایی که در سالیان اخیر در کشورمان ایجاد کرده بود، شکل بدهد؛ بنابراین جناحهای سیاسی و مسئولان باید نسبت به حرف‌هایی که بر زبان جاری می‌کنند حساسیت نشان دهند تا مورد بهره برداری دشمنان قرار نگیرد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

دشمن دنبال فتنه انتخاباتی است

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.