انتقال پایتخت

روحانی فقط دنبال دودسته کردن جامعه است/در دام جنگ روانی او نیفتیم

روحانی فقط دنبال دودسته کردن جامعه است/در دام جنگ روانی او نیفتیم

مهر: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور در همایش استانداران و فرمانداران، اظهارداشت: محبوبیت رئیس‌جمهور به شدت کاهش یافته است و دولت یازدهم و دوازدهم عملکردی در بخش های اقتصاد، معیشت، مسکن و اشتغال ندارد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: روحانی در راستای ایجاد فضای دوقطبی کاذب در انتخابات برنامه ریزی می‌کند. در انتخابات سال ۹۶ نیز همین فضای دوقطبی را ایجاد کرد و جای جلاد و شهید را عوض کرد.

وی ادامه داد: در آن دو قطبی‌سازی انتخابات، خسارت زیادی به جامعه وارد شد و تلاش کردند تا چهره منافقین را تطهیر نمایند. امروز نیز به دنبال ایجاد دوقطبی سازی در آستانه انتخابات مجلس به نفع جریان خود هستند.

ابوترابی با انتقاد از هجمه وسیع جریان دولت و رئیس جمهور علیه شورای نگهبان اظهارداشت: رئیس‌جمهور با ایجاد این دوقطبی و هجمه وسیع علیه شورای نگهبان به دنبال احیای محبوبیت از دست رفته است تا عدم کارآیی خود در چهار سال گذشته را تحت پوشش قرار دهد و جنگ رسانه ای به راه بیندازد.

ابوترابی تصریح کرد: هدف رئیس‌جمهور از ایجاد این فضای دوقطبی فقط پوشاندن کم کاری‌های دولت است و ذره‌ای دل دولت و رئیس‌جمهور برای اصلاح‌طلبان نسوخته است.

وی ادامه داد: برجام تنها برگ برنده روحانی برای انتخابات بود که گردویی پوچ از آب درآمد. برجام قماری از اول باخته بود.

نمایده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس اظهارداشت: مردم نباید اقدامات رئیس‌جمهور در انتخابات ۹۶ و دوقطبی کردن فضای جامعه را فراموش کنند. باید هوشیار باشند تا بار دیگر در دام این جنگ روانی به فرماندهی روحانی نیفتند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

روحانی فقط دنبال دودسته کردن جامعه است/در دام جنگ روانی او نیفتیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.