ابوالفضل ابوترابی

طرح معامله قرن به دنبال مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی است

طرح معامله قرن به دنبال مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی است

ایسنا: یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: غربی‌ها و صهیونیست‌ها قصد دارند طرح معامله قرن را با زور و ریاکاری و با قدرت رسانه‌هایشان برای مردم جهان موجه جلوه دهند.

ابوالفضل ابوترابی در خصوص اعلام آمادگی رئیس‌جمهوری آمریکا برای رونمایی از طرح واشنگتن برای صلح فلسطین با رژیم صهیونیستی موسوم به “معامله قرن” پیش از دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در سه‌شنبه هفته جاری، اظهار کرد: با خیانت برخی از کشورهای عربی قرار است که مردم فلسطین تابعیت این کشورهای عربی را بپذیرند و دست از سرزمین آبا و اجدادی خود در فلسطین بردارند و تن به این خواسته آمریکا دهند تا معامله قرن محقق شود.

وی افزود: این یک طرح شوم و غیرانسانی است که مثلث عبری-عربی و غربی آن را رهبری می‌کند. این سه رأس مثلث دست به دست هم داده‌اند تا علی‌رغم ادعاهای خودشان مبنی بر آزادی بیان و رعایت حقوق بشر و دموکراسی، حق مردم فلسطین را پایمال کنند و با زور یک کشور جعلی که ۷۰ سال بیشتر عمر ندارد را جایگزین کشور و مردمی کنند که هزاران سال در آن آب و خاک زیسته‌اند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: غربی‌ها و صهیونیست‌ها قصد دارند طرح معامله قرن را با زور و ریاکاری و با قدرت رسانه‌هایشان برای مردم جهان موجه جلوه دهند. معامله قرن به این معنا است که این غده سرطانی که تمام ناامنی‌های دنیا بر اساس وجود نامشروع آن است به هر ترتیبی که شده دوام بیاورد.

ابوترابی تصریح کرد: این غده سرطانی اگر از بین نرود، دنیا و منطقه خاورمیانه به هیچ وجه روی خوش نمی‌بیند و با طرح معامله قرن قصد دارند وجود نامشروع اسرائیل غاصب را مشروعیت دهند و به خیال خود صلح برقرار کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح معامله قرن مانند دیگر طرح‌های آمریکا محکوم به شکست است. مگر آمریکایی‌ها قصد نداشتند اجماع جهانی در بحث کشتیرانی خلیج فارس ایجاد کنند؟ معامله قرن هم قرار بود توسط داماد ترامپ در بحرین عملیاتی شود که شکست خورد و این شکست هم زمان شد با شکست‌های متعددی که آمریکا در منطقه داشت. بنابراین به لطف خداوند طرح معامله قرن هم دوباره شکست خواهد خورد.

انتقال پایتخت

ابوالفضل ابوترابی

طرح معامله قرن به دنبال مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی است

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.