اقتصاد مقاومتی

انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود

انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی به حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان کشورمان اشاره کرد و گفت: باید یک حقیقتی را بازگو کرد و آن هم این بوده که مولفه اقتدار جمهوری اسلامی مبتنی بر مردم است؛ بنابراین حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

ابوترابی در ادامه افزود: در این شرایط فعلی حضور مردم پای صندوقهای رای حامل پیام مهمی برای بیگانگان خواهد بود و آن هم این است که یک بار دیگر همانطور که ترامپ از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی وحشت‌زده شد از این حضور مردم هم سردرگم خواهد شد.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون تصریح کرد: اگر مردم حضورشان پای صندوقهای رای حداکثری باشد در کاستن مشکلات اقتصادی و فشارهای تحریمی دشمن تاثیرگذار خواهد بود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: دشمن در این ۴۰ سال اخیر انقلاب اسلامی ایران به هر دری می‌زد تا به اهداف پلید خود دست پیدا کند، اما همین حضور مردم در ادوار انتخابات مشت محکمی را بر دهان بیگانگان و یاوه‌گویان علیه کشورمان زده است که این بار هم شاهد این حضور دشمن‌شکن مردم پای صندوقهای رای خواهیم بود.

ابوترابی تصریح کرد: حتما یک انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود؛ چراکه تصور دشمنان این بوده که فشارهای تحریمی باعث جدایی مردم از حاکمیت می‌شود.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

انتخابات پرشور باعث مرگ افکار موزیانه دشمن علیه کشور می‌شود

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.