ابوالفضل ابوترابی

باید سفیر انگلستان را اخراج کنیم

باید سفیر انگلستان را اخراج کنیم

فارس: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در جمع معترضین تهرانی و تحریک آنها به اعتراض و آشوب گفت: ما نسبت به عملکرد وزارت امور خارجه و کوتاهی در برابر دخالت‌های سفیر انگلستان در امور داخلی کشورمان و عدم اقدام به موقع، انتقاد داریم.

وی افزود: سفیر انگلیس برخلاف تمام قوانین و موازین بین‌المللی در امور داخلی کشور ما دخالت کرده و وقاحت را به حدی رسانده که در ناآرامی‌ها در کشور ما شرکت می‌کند و مردم ما را به ایجاد آشوب تحریک می‌‌کند و پس از این کار، از آشوب‌ها و ناآرامی‌ها فیلم می‌گیرد.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این رفتار نشان می‌دهد که سفیر انگلیس اخلاق و قوانین را زیر پا گذاشته و در نا آرامی‌های کشور پذیرنده خود یعنی ایران شرکت می‌کند و این سفیر تمام پروتکل‌ها و نزاکت بین‌المللی را زیر پا گذاشته است.

ابوترابی خاطرنشان کرد: ما باید سطح روابطمان را با انگلیس در حد کنسولی کاهش دهیم و سفارتخانه‌ ما در حد کنسولگری باقی بماند و انگلیس هم در سطح یک کنسولگری در ایران داشته باشد.

وی افزود: ما جز بدی چیز از انگلیس ندیده‌ایم و باید سفیر انگلیس را از کشورمان اخراج کنیم و سفیر ایران از لندن را نیز فرابخوانیم و به خاطر دخالت انگلیس در امور داخلی کشورمان، سطح روابطمان را کاهش دهیم.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

باید سفیر انگلستان را اخراج کنیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.