ابوالفضل ابوترابی

حمله موشکی سپاه هوشمندانه بود

حمله موشکی سپاه هوشمندانه بود

تسنیم: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به انتقام سخت در راستای خون‌خواهی سردار سلیمانی و ابومهدی و همراهانشان، اظهار داشت: در بیانیه سپاه به هوشمندی ذکر شده که هدف ما راه‌اندازی کشتارگاه نیست و مخاطب این پیام مردم آمریکا قلمداد شده است.

وی افزود: بعد از شلیک موشک‌ها به مهمترین پایگاه نظامی آمریکا در بیانیه هوشمندانه سپاه بیان شده که مردم آمریکا فرزندان خود را به مقتل نفرستند و این تازه شروع کار بود.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای آمریکایی در حالت آماده باش صددرصدی بودند، گفت: بدون اینکه عکس‌العملی نشان دهند و یا حتی بتوانند یکی از موشک‌های ما را شکار کنند، مهم‌ترین پایگاه نظامی‌شان را نابود کردیم و این ضرب شصتی بود که نشان دهیم اگر بخواهیم می‌توانیم.

وی خاطرنشان کرد: اما در حال حاضر هدف این نیست که کشتارگاه راه بیندازیم زیرا اعتقاد داریم این سربازان آمریکایی عمدتاً از خانواده‌های محروم آمریکا هستند و هدف اول ما نیستند، هدف اصلی ما انقلاب سوم و خروج آمریکا از منطقه است که امروز هم رهبر مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند.

ابوترابی تصریح کرد: هرچند دولت و مردم آمریکا اگر درس نگیرند و کوتاهی کنند، به راحتی می‌توانیم نابودی آنها و کشتارگاه نیروهای نظامی را محقق سازیم اما هدف، ایجاد انبوهی از کشتگان آمریکا نیست و باید توجیه شوند که منطقه خاورمیانه متعلق به آنها نیست و به ساکنین این منطقه تعلق دارد.

وی یادآور شد: آنها مهمان‌های اجباری را به خانه‌های مردم عراق و سوریه می‌بردند و کشورهای عربی هم از ترس مجبورند آمریکایی‌ها را بپذیرند وگرنه آنها هم خواهان آمریکا نیستند؛ هرچند یکی از مقامات عربستان در واشنگتن هم گفته است که خواهان جنگ جدیدی در منطقه نیستند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

حمله موشکی سپاه هوشمندانه بود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.