ابوالفضل ابوترابی

آمریکایی‌ها زبانی جز زور نمی‌فهمند

آمریکایی‌ها زبانی جز زور نمی‌فهمند

آنا: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی از همان بدو تأسیس عامل تمام جنگ‌های مهم دنیا بوده، اظهار کرد: وقتی به پشت پرده جنگ‌های جهانی اول و دوم توجه کنیم، دست صهیونیست‌ها را به وضوح خواهید دید.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها در جریان ترور سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و المهندسی هم نقش مؤثری داشتند، افزود: نتانیاهو و داماد ترامپ مهره‌های مؤثر ترغیب ترامپ برای هدف قرار دادن سردار سپهبد سلیمانی بودند، لذا نباید از اصل موضوع غافل باشیم که صهیونیست‌ها عامل هر فتنه در منطقه و جهان هستند.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه همچنین فراموش نخواهیم کرد که عربستان سعودی کشوری است که با جنگ یمن و حمایت از داعش حضور آمریکایی‌ها در منطقه را پررنگ‌تر کرد، گفت: عربستان حتی هتل‌های خود را در اختیار سران داعش قرار می‌داد تا جلسات خود را در آنجا برگزار کنند، لذا عربستان با بهانه داعش پای آمریکا را عراق و سوریه باز کرد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اینها مسائلی است که از خاطر ملت ایران نخواهد رفت، اما اکنون تمام تصمیم جمهوری اسلامی ایران تنبیه مباشر ترور حاج قاسم سلیمانی یعنی شیطان بزرگ آمریکاست.

وی اضافه کرد: ان‌شاالله خون شهدای این ترور وحشیانه، انقلاب سوم که همانا خروج آمریکایی‌ها از منطقه غرب آسیاست را رقم خواهد زد. آمریکا به خاطر این گستاخی ضربه‌ای می‌خورد که کشور را سال‌ها از توطئه آنان بیمه خواهد کرد. همانگونه ضربه‌ای که در هشت سال دفاع مقدس خوردند کشور را ۳۰ سال بیمه کرد.

ابوترابی‌ اظهار کرد: جنایتی که آمریکا در عراق انجام داد، به لحاظ حقوق بین‌الملل بی‌سابقه بوده و نمونه آن فقط در جنگ جهانی اول رخ داد که ولیعد اتریش را در زمان افتتاح شهرداری سارایوو ترور کردند و با اینکه در آن زمان کسی مسئولیت ترور را برعهده نگرفت، اما به جنگ جهانی اول به وقوع پیوست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ترامپ و دولت آمریکا در ترور سپهبد حاج قاسم سلیمانی تمام پروتکل‌های بین‌المللی را  نقض کردند و اصول انسانی را زیر پا گذاشتند، چون سردار سپهبد سلیمانی و همراهانش بدون سلاح و با لباس غیرنظامی به دعوت نخست وزیر عراق در این کشور مهمان شدند، اما رئیس جمهور سفاک آمریکا به عنوان کشور ثالث با زیر پا گذاشتن حق حاکمیت عراق آنها را هدف قرار داد و بعد هم با وقاحت تمام مسئولیت این عملیات تروریست دولتی را برعهده گرفت و به آن افتخار کرد.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه کشورهای اروپایی و سازمان ملل متحد در قبال این نقض آشکار حقوق بین‌الملل هیچ واکنشی نشان ندادند و آن را نادیده گرفتند، بیان کرد: اینها وقیحانه حتی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم این جنایت را تأیید کردند. بنابراین جمهوری اسلامی ایران طبق قوانین بین‌الملل این حق را برای خود محفوظ می‌داند که انتقام سخت خود را از جنایتکاران بگیرد و ان‌شاالله خون به ناحق‌ ریخته شده سردار سلیمانی انقلاب سوم را در منطقه رقم خواهد زد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پارلمان عراق قانون خروج نیروهای آمریکایی از کشورش را تصویب کرد، اکنون آمریکایی‌ها نمی‌توانند این مصوبه را نادیده بگیرند، اما آنان ثابت کردند که فقط حرف زور را می‌فهمند، بنابراین باید با همان زبان زور با آنان سخن گفت و وادار به تمکین از قانون کرد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

آمریکایی‌ها زبانی جز زور نمی‌فهمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.