ابوالفضل ابوترابی

ترور سردار حاج قاسم سلیمانی اعلان جنگ علیه ملت ایران و عراق است

ترور سردار حاج قاسم سلیمانی اعلان جنگ علیه ملت ایران و عراق است

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام، سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، گفت: اقدام تروریستی آمریکا علیه سردار سلیمانی و یارانش با نقض تمامی قوانین بین المللی و شئونات انسانی و اخلاقی همراه بود.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در ادامه ترور سردار سلیمانی را اعلان جنگ آمریکا علیه ایران و کشورهای منطقه دانست و افزود: اکنون آمریکایی ها باید منتظر باشند تا تبعات این اقدام خود را با پوست و گوشتشان لمس کنند.

وی ادامه داد: آمریکا با به شهادت رساندن جانشین حشدالشعبی در خاک کشور عراق، اعلان جنگی علیه ملت عراق نیز صورت داد چرا که یک نیروی نظامی و دفاعی را در داخل خاک کشور خود و سردار سلیمانی را که به صورت رسمی به این کشور سفر کرده بود، به شهادت رسانده است که اقدامی خلاف قوانین بین المللی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از هم اکنون آمریکا باید خود را برای حوادث خطرناکی آمده کند چرا که وارد عرصه ای شده که با گذر از تمامی خطوط قرمز، قوانین حاکمیت کشورها را نقض کرده و افرادی را به شهادت رسانده که به صورت واقعی با تروریسم مبارزه کردند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.