ابوالفضل ابوترابی

خون سردار سلیمانی نسخه آمریکا در عراق را برای همیشه می پیچد

خون سردار سلیمانی نسخه آمریکا در عراق را برای همیشه می پیچد

صاحب نیوز: ابوالفضل ابوترابی ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: دشمنان اسلام با این عمل جنایتکارانه و به شهادت رساندن جمعی از نیروی انقلابی ایران و عراق همه قوانین بین المللی را نقض کرده و خطوط قرمز را زیر پا گذاشتند.

نماینده نجف آباد و تیران و کرون گفت: عملیات تروریستی آمریکای جنایتکار در پایتخت کشور مستقل عراق و علیه نیروهای این کشور و ایران اسلامی به مثابه ی اعلام جنگ است.

وی با بیان اینکه آمریکای خبیث منتظر پاسخ کوبنده ایران و عراق باشد، تصریح کرد: دشمنان اسلام در دوران اخیر قصد سوء استفاده و ایجاد اغتشاشات زیادی را در کشور عراق و ایران داشته که با شکست مواجه شده اند و این بار هم ضربه محکمی خواهند خورد.

این نماینده مجلس افزود: ایران و عراق با وجود مشکلات داخلی به هیچ وجه اقتدار و انسجام خود را از دست نداده و ظرفیت پاسخگویی به این عمل جنایتکارانه را خواهند داشت.

ابوترابی این اقدام را گامی به سوی شکست دشمنان اسلام دانست و خاطرنشان کرد: آمریکای جنایتکار با انجام این عملیات تروریستی گور خودش را کنده و مجبور به خروج از خاک عراق برای همیشه خواهد بود و اسرائیل با حمایت از این جنایت، به نابودی خود نزدیک تر شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نهال انقلاب اسلامی اکنون به درختی تنومند تبدیل شده و با ابرقدرت های  جهان تعامل دارد، گفت: این نهال در دوران مختلف با خون شهدای گرانقدر سرزنده و قوی تر شده و راه پیشرفت و تعالی را با قدرت بیشتر طی کرده است.

وی ادامه داد: خون شهدای بزرگ دستاوردهای بزرگی را هم برای ایران اسلامی و محور مقاومت به ارمغان آورده است و همانطور که خون شهید حججی و حسینی قمی موجب نابودی داعش در عراق شد خون سردار سلیمانی نسخه آمریکا در عراق را برای همیشه خواهد پیچید.

ابوترابی با اشاره به تربیت نیروی های ارزشمند در کالبد انقلاب، یادآور شد: انقلاب اسلامی همیشه در حال رشد و نمو است و قطعا نیروهای جایگزین سردار سلیمانی راه ایشان را تا پیروزی حق بر باطل و نابودی کامل آمریکا، اسرائیل و دشمنان اسلام ادامه خواهند داد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.