ابوالفضل ابوترابی

مسئولان باید در خط مقدم جنگ اقتصادی باشند

مسئولان باید در خط مقدم جنگ اقتصادی باشند

دفاع پرس: ابوالفضل ابوترابی در خصوص اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس هدفی جز دفاع از میهن، انقلاب و حفظ آرمان‌های امام راحل نداشتند و در این راه از جان خود نیز دریغ نکردند، اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی هشت سال در برابر دشمن بعثی و حامیان مزدورش ایستادگی کردند، تا نگذارند یک وجب از خاک کشورمان از دست برود.

این مقام مسوول با تاکید بر اینکه مسوولان اکنون نیز باید راه شهدای جنگ تحمیلی در خصوص خدمت به ملت و کشور را با جدیت هرچه تمام ادامه دهند، افزود: امروز نوبت مسئولان نظام و یادگاران دوران دفاع مقدس است که جان خود را وقف خدمت به مردم کنند. اگر ما در راه خدمت‌رسانی به مردم عملگرا باشیم و عملکردمان مورد رضایت مردم واقع شود، آن‌وقت می‌توانیم درباره ازخودگذشتگی، ایثار و رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس با مردم سخن بگوییم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با توجه به این نکته که دفاع مقدس نقطه اشتراک تمام مسوولان با هر طیف و جناح سیاسی است، تصریح کرد: حماسه دفاع مقدس و هشت سال تلاش و رشادت‌های ایثارگران و رزمندگان کشور به هیچ گروه و جناحی وابسته نیست و آن را آنگونه که رخ داده است، باید به‌طور دقیق به ثبت برسانیم و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرموده‌اند، نباید در تعریف و ثبت آن دچار تحریف شویم.

نماینده مردم شهرستان‌های تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، پیشگام بودن فرماندهان در خط مقدم جبهه را یکی از ویژگی‌های بارز و منحصر به‌فرد دوران دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان کرد: بیشترین فرماندهان در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند و این نشان از پیش‌قدم بودن این دلاورمردان نسبت به رزمندگان در خطوط مقدم است.

وی امنیت و اقتدار ایران اسلامی در خاورمیانه را خاری در چشم دشمنان داخلی و خارجی کشورمان دانست و گفت: رزمندگان دفاع مقدس امنیت ایران را با خون‌بهای خود به ارمغان آوردند و امروز مدافعان حرم ادامه دهنده راه رزمندگان، ایثارگران و شهدای دوران دفاع مقدس هستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده‌ای از مسوولان از یاد مردم غافل شده و به چیزی جز منفعت شخصی‌شان فکر و توجه نمی‌کنند، گفت: مسئولان نظام با ساده‌زیستی و خدمت به مردم دل شهدا را خشنود کنند و بدانند که رضایت شهدا در گرو خدمت‌رسانی به مردم است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.