ابوالفضل ابوترابی

یارانه باید۸۰۰ هزار تومان باشد/ مجلس، خادم الدوله است

یارانه باید۸۰۰ هزار تومان باشد

پول نیوز: ابوالفضل ابوترابی با اعلام اینکه در حال حاضر رقمی بالغ بر ۸۰ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان داریم گفت: دولت باید در این حوزه پایش‌های صحیحی صورت دهد چرا که ما می‌بینیم بخش اعظمی از این یارانه‌های پنهان به حساب‌های افرادی که خارج از کشورهم هستند واریز می‌شود که باید جلوی این اتفاق گرفته شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: دولت باید درصدد حذف این افراد برآید و این اتفاق سبب سازی خواهد شد تا قسمت اعظمی از این یارانه‌های پنهان به خزانه دولت عودت داده شود و این رقم به جیب مردم داخل کشور برگردد.

وی در ادامه افزود: اگر این رقم به مردم برگردد ماهانه حدود ۸۰۰ هزار تومان و سالانه حدود ۱۰ میلیون تومان یارانه به هر نفر ایرانی تعلق خواهد گرفت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون با انتقاد بر اینکه موضوع یارانه‌ها به یک مناقشه سیاسی مبدل شده است اظهار کرد: اجرایی کردن فاز هدفمندی یارانه‌ها کار بسیار بزرگی است، اما این دولت جرات انجام این کار را ندارد چرا که قائل به این است که موضوع یارانه‌ها میراث دولت قبل است و اگر این دولت ادامه آن را اجرایی کند به نام دولت قبل نوشته خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا مجلس به عنوان دستگاه نظارتی در خصوص اجرای فاز‌های قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت را ملزم به اجرای آن نمی‌کند اظهار کرد: گستره دولت و مجلس هر دو از یک طیف است از سویی مجلس باید خادم المله باشد، اما خادم الدوله است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. محمد داوود
    محمد داوود گفته:

    ما از جنابعالی چیزی نمیخوایم جنابِ ابوترابی؛شما طرحِ اصلاح وظیفه ی عمومیتونا ب سرانجام برسونید و مارا از این ظلم و حصره میلیونی تو کشورِ خودمون نجات بدهید و لطفا ب مردمِ رنجور تا این حد و اندازه وعده ی حلوایِ نسیه ندهید و ب خشم و غمشون اضاف نکنید؛ در آخر ب شخصه میام زیرشا امضا می کنم ک ۳۰ میلیون سالانه ک ب خانواده ی ۳ نفره ی ما تعلق باید میگرفته و نگرفته واسه شما باشه و نوشِ جونتون و از شیرِ مادر حلالترتون.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.