ابوالفضل ابوترابی

بسیج، یک اقیانوس بی انتها است

بسیج، یک اقیانوس بی انتها است

خبرگزاری بسیج: نماینده مردم در مجلس گفت: بسیج را باید شجره‌ای طیبه و مبارک دانست که پس از انقلاب در مقاطع حساس و متعددی کشور را از خطرات مختلف نجات داده و با توجه به پشتوانه مردمی خود به عنوان یک اقیانوس بی‌انتها می‌تواند در حل تمامی مشکلات مردم و کشور موثر باشد.

ابوالفضل ابوترابی در حاشیه یکی از جلسات کاری با اعلام این مطلب افزود: بسیج در جنگ تحمیلی، نبرد اقتصادی، مسائل امنیتی و حتی جنگ علمی حضوری موفق و مقتدرانه داشته و امروز شاهد به ثمر نشستن برکات آن در حوزه‌های علمی و اقتصادی نیز هستیم.

ابوترابی ضمن تبریک هفته بسیج و چهل ساله شده این مجموعه اذعان داشت: امروز به برکت شرکت‌های دانش‌بنیان که بسیاری از آن‌ها با محوریت بسیج شکل گرفته‌اند، شاهد حرکت کشور به سمت خروج از وضعیت اقتصادی فعلی و شکست دادن تحریم‌های اقتصادی هستیم.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس ادامه داد: در عرصه سازندگی نیز مجموعه بسیج تمامی توان خود را در اجرای پروژه‌های کوچک و بزرگ به کار گرفته و توانسته به خوبی بد‌قولی بسیاری از پیمانکاران بزرگ خارجی که بعد از تشدید تحریم‌ها کشور را ترک کردند، جبران نماید.

ابوترابی از پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های معیانات گازی دنیا به عنوان مصداقی از تلاش جهادی نیروهای بسیجی در عرصه تولید و اقتصاد نام برد و گفت: بدون فعالیت این مجموعه عظیم، امکان خودکفایی در تولید بنزین را نداشتیم.

اشاره به حضور موفق بسیج در عرصه فعالیت‌های خیریه و مباحث علمی آخرین مطلبی بود که عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان آن اذعان داشت: بسیج امروز در بسیاری از کشورهای منطقه مانند عراق و سوریه و حتی در آمریکای جنوبی مانند ونزوئلا الگوسازی شده و به مباحث دانشگاهی نیز راه پیدا کرده است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.