ابوالفضل ابوترابی

جنایات آمریکا را برای نسل های مختلف تشریح کنیم

جنایات آمریکا را برای نسل های مختلف تشریح کنیم

شبستان: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به روز ۱۳ آبان روز استکبارستیزی گفت: استکبارستیزی در خوی و ذات ملت ایران نهفته است و آنها هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی زیر بار ظلم و ستم نرفته و نمی روند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران مردمی آزاده و مستقل هستند و با آگاهی به راه و مسیر خود در طی سالیان گذشته ادامه داده اند و قطعا مسیر خود در آینده را نیز بر همین اساس ترسیم و ادامه می دهند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر آشوب هایی را که در عراق می بینیم، حاصل شکاف نسلی ای است که در این کشور به وجود آمده است. نسل جدید عراق شاهد جنایات آمریکا در این کشور نبوده است و لذا امروز قدر استقلال و آزادی ای را که داشته اند، ندانسته اند و همین باعث شده است که این کشور در این روزها دچار مشکل شود.

وی گفت: آنچه که برای ما اهمیت دارد، این است که در مقابل زور و قلدری دشمن دچار این شکاف نسلی نشویم. ما باید همواره جنایات آمریکا برای مردم و نسل جوان و نوجوان مان تشریح کنیم، کودکان ما باید در مدارس و همچنین جوانان و نوجوانان ما در دانشگاه ها باید در جریان جنایات آمریکا علیه ملت ایران قرار گیرند.

وی ادامه داد: آمریکا یک کودتا قبل از انقلاب، کودتای در زمان انقلاب و جنایات اش بعد از انقلاب علیه ملت ایران بسیار است. زدن هواپیمای مسافربری و همچنین جنایت دیگرش علیه ملت ایران به وضوح روشن است و قطعا باید کودکان و نوجوانان در جریان این جنایات قرار گیرند.

وی با اشاره به تصویب طرح الزام دولت به تعیین سرخط جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه ها گفت: مجلس در ۱۳ آبان در راستای استکبارستیزی این طرح را مصوب کرد که اقدامی خوب و به موقع بود.

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به هر حال نسل های ما باید بدانند که جنایت آمریکا علیه ملت ایران بدتر از جنایاتی بوده است که داعش در عراق و سوریه انجام داده است و باید از استکبار سنگین این کشور آگاه باشند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

2 پاسخ
 1. بهنام
  بهنام گفته:

  شما فعلا طرح سربازی رو به سرانجام برسونین بقیش پیشکش. عمل کردن مهمه وگرنه همه میتونن طرح بدن و کلی حرف بزنن تو رسانه ها. راه نجات کشور ازادی جوانان از قوانین واپسگراو بردگی است

  پاسخ
 2. محمد داوود
  محمد داوود گفته:

  آقایِ ابوترابی بهتره خودتونا ب خوابِ خرگوشی نزنید؛جنایاتِ خودی مملکتو ب اینجا کشونده نه آمریکا؛مردحسابی شما بعنوانه نماینده ی مردم،قوه ی مقننه و قوه ی مجریه ۱۰۰۰ نفر و شایدم بیشتر ازین ارقام بصورته مستقیمو غیرمستقیم چ گلی ب سره مملکت زدید،اصلا چه قدرتو چه اختیاری ب غیر از حرف زدن و شعار دارید با اون حقوقهایِ نجومی و… بهتره لااقل اگر کاری نمیکنید با مصاحبه هایِ صبح تا شبی و شعوره مخاطبتون را ب سخره نگیرید؛سکوتِ شما در برابرِ تخلفاتِ نظام وظیفه و شخصی ک کلِ سیستمه قانونگذاری را ب سخره گرفت و نمایندگانِ مجلس و… را مشتی جاهل و نادان ک برایه رای گرفتن دستا پا میزنند و… پشت کردن و خیانتی ب مردم بود و خیلیها اومدن ب شما التماس کردند ک اگر تنها یه کار میکنی ب سرانجام رسوندنِ این طرح باشه ولی با اعمالِ نفوذها اصلا انگار ک از اول نه طرحی بوده و نه بحثی و بازهم سکوتِ شما را شاهد بودیم در سایره طرحهای شما عزیزانم اوناییش ک مربوط ب کوچه و خیابونایِ محلتونه ک یا یه مسجدی بسازید یا یه تکه را آسفالت کنید ب سرانجام میرسه نه بیشتر و مسائلِ کلان؛با این اوصاف در جامعه ای ک اصلاحاتو حضرات ازش بعنوانِ تفکره لیبرالیستی یاد کردند و هر طرح اصلاحی را طرح ضدملی و هر فرد با نگاهی بروز و اصلاحی را با مغلطه نادانو جاهلو ضدانقلابو استکبارِ جهانی خواندند نیاز ب دشمن نیست و فاتحه ی آن مملکت و اصلاحاتو پیشرفتش قبلا توسطِ حضرات خوانده شده.با سرعت پیش ب سویِ عصرِ حجر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.