ابوالفضل ابوترابی

افزایش اعتماد مردمی به دستگاه قضا

افزایش اعتماد مردمی به دستگاه قضا

روزنامه رسالت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اقدام قوه قضائیه در برخورد با قضات فاسد، اظهار کرد: سکاندار جدید دستگاه قضا اقدام مبارکی در مبارزه با فساد را آغاز کرد و نشان داد که دستگاه قضا نیز از این آفت زدایی مبرا نیست.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: همه باید بدانند که مبارزه با فساد، کارمند و قاضی نمی‌شناسد و اگر هرکسی فسادی انجام دهد، باید مورد رفتار قهرآمیز قرار بگیرد و برای مبارزه با مفسدان استثنائی وجود ندارد.

ابوترابی تصریح کرد: آمار‌ها و نظرسنجی‌های جدید به وضوح مشخص است که اعتماد مردم به دستگاه قضا نسبت به سالیان گذشته افزایش یافته و جامعه از نوع مبارزه با مفسدان رضایت دارد.عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس بیان کرد: لازم است که در راهی که دستگاه قضا برای مبارزه با فاسدان شروع کرده است، دولت و مجلس هم همکاری لازم را داشته باشند تا نظام اداری کشور به یک سلامت لازم دست یابد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

1 پاسخ
  1. محمد داوود
    محمد داوود گفته:

    شما بعنوانِ قانون گذار(قوه ی مجریه+قوه ی مقننه) سرجمع۳۰۰،۴۰۰نفر از پسِ یه طرحِ ساده ی سربازی در برابره یه عده مخالف برنیومدید اونم کاری ک بهتون مربوط می شد و بعدشم با پشت کردن ب مردم امیدوارشان کردید و سپس در اوج ناامیدی ناامیدتر از قبل رهایشان کردید و درآخر سکوت اختیار کردید حالا چطوری و با چ قدرتی فقط سخنرانی میکنید صبح تا شب و حرفایِ گنده گنده و زیبا می زنید؟؟ آیا با این اوصاف مخاطبه شعارهایِ زیبای شما مردمِ نجیب و بدشانسِ ایرانن ک میبایست صبح تا شب شویِ شماها را نظاره گر باشند؟؟ شماهایِ آزموده مگر از آزمونهایِ ساده و طرحهایِ شعاریه قبلیتون سربلند بیرون آمدید ک حالا مطالبه گره اعتماده مردمید؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.