ابوالفضل ابوترابی

شعارهای انتخاباتی تکلیف مجلس یازدهم را مشخص خواهد کرد

شعارهای انتخاباتی تکلیف مجلس یازدهم را مشخص خواهد کرد

شفقنا: عضو فراکسیون نمایندگان مجلس با بیان اینکه شعارهای انتخاباتی تکلیف مجلس آینده را مشخص می‌کند گفت: تکلیف مجلس یازدهم را دو نگاه سازش با دشمن و یا اتکا به داخل مشخص می‌کند و شعارهای انتخاباتی حول این دو محور می چرخد. باید منتظر ماند و دید که گرایش مردم بیشتر به چه سمتی است و کدام شعار انتخاباتی را می پسندند.

ابوالفضل ابوترابی افزود: با این روند که پیش می‌رویم حدس می‌زنم در انتخابات آینده دو نگاه یا شعار روبروی هم قرار می‌گیرد که یکی بیشتر نگاه سازش با دشمن و نگاه دیگر هم تکیه بر ظرفیت و توانایی‌های داخلی به جای تکیه بر دشمن است. این دو نگاه از ابتدای انقلاب وجود داشت و در تمام انتخابات هم مطرح شده است و مجلس یازدهم هم به همین سمت می‌رود.

ابوترابی تصریح کرد: مردم خیلی به جناح‌های اصولگرا و اصلاح طلب اقبالی ندارند به عبارت دیگر این عناوین خیلی بین مردم خریداری ندارد و یکی از دلایل مهم عدم اقبال این جناح‌ها این است که با مردم صادقانه برخورد نشده و بین مردم حضور نداشتند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما واقعیت دیگری هم وجود دارد که هر چه حزب تشکیل شود به نوعی زیر چتر یکی از دو حزب اصولگرا و اصلاح طلب است و ضلع سومی در کشور ما به وجود نیامده است؛ حتی ادعای اعتدالیون و مستقلین هم واقعیت ندارد چراکه آنها هم زیر چتر یکی از این دو جناح هستند.

 

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.