ابوالفضل ابوترابی

بسیاری از نمایندگان با دولت رودربایستی دارند

بسیاری از نمایندگان با دولت رودربایستی دارند

نماینده: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به عدم قیمت‌گذاری صحیح بر کالاها و نقش قوه قضاییه در این زمینه، اظهار کرد: دستگاه قضا حلقه آخر مبارزه با گرانفروشی است و دستگاهای متولی مانند دولت و مجلس نباید بگذارند که کار به ورود دستگاه قضا برسد.

او افزود: معتقدم که مجلس و دولت نظارت درستی بر قیمت‌ کالاها در بازار ندارند، پارلمان باید به صورت مستقیم بر دولت نظارت ویژه داشته باشد چرا که قیمت‌گذاری ها از سوی قوه مجریه صورت می‌گیرد.

ابوترابی تصریح کرد:کاملا مشخص است که در قیمت گذاری برخی اجناس مانند رب گوجه و خودرو فساد صورت می‌گیرد و این موضوع ضعف دولت را در نظارت صحیح نشان می‌دهد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون گفت: به نظر می‌رسد که بسیاری از نمایندگان مجلس با دولت رودربایستی دارند و از همین رو کمتر به نظارت به اقدامات این قوه می‌پردازند.

ابوترابی گفت: سال گذشته مجلس با فشار بر رئیس جمهور موفق شد تا رئیس بانک مرکزی را تغییر کند که این امر اتفاق‌های خوبی را در حوزه ارز به همراه داشت، اکنون نیز پارلمان موظف است که درباره قیمت نامتعارف برخی از اجناس از دولت و وزرای مربوط آن توضیح بخواهد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

1 پاسخ
  1. #مجلس مقتدر
    #مجلس مقتدر گفته:

    خدا ازتون نگذره ک هر روزمونا کردید اشک و خون؛با قانون سدی شدید جلویه زندگی و نفس کشیدنمون؛چی شد سربازی داوطلبانه و اصلاح قانون نظام وظیفه؟چرا فقط شعار میدید؟چرا صبح تا شب فقط حرف میزنید؟ یه در به در ک بدلیله مشکلات نتونسته اعزام بشه و الان ۳۳ سالشه و کوه درده و امکان اعزام نداره را میخواین تا ۵۰سالگی بلاتکلیف رها کنید؟تو همه جای دنیا حداقل افرادِ غایب و مشکل داره بالایه ۲۷سال با قانون خرید و اختصاص بودجه ب افزایشِ توانِ دفاعیه کشور دینشونا ب مملکت ادا می کنن ولی اینه قانونایِ زوری و اجباریه مملکتِ اسلامی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.