اقتصاد مقاومتی

دشمن می خواهد اقتصاد ایران را با مذاکره شرطی کند

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه هنوز خط اعتباری ۱۵ میلیاردی اروپا راه اندازی نشده است، اظهار داشت: اگر قرار است خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری ایجاد شود، باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

وی بیان کرد: تصور می‌شود که دوباره دولت می خواهد وقت و انرژی خود را صرف مذاکره با غربی‌ها کند در حالی که امید بیهوده بستن به دشمن هیچ فایده‌ای ندارد.

ابوترابی افزود: اینستکس همان اشتباه قبلی دولت در مورد برجام است که دوباره شاهد تکرار آن هستیم؛ قرار است نفت خود را بدهیم و در فرایند اینستکس اعتباراتی به ایران داده شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: کل کشورهای اروپایی بیشتر از ۵میلیارد دلار توان شارژ این خط اعتباری را ندارند و نمی‌توانند بیش از این میزان، در مقابل آمریکا بایستند. می‌توان گفت با این شرایط این اقدامات در نهایت نتیجه‌ای برای ایران نخواهد داشت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن تلاش می کند اقتصاد ایران را به مذاکره گره بزند و اقتصاد کشور را شرطی کند، گفت: دشمن با این کارها به نتیجه ای نمی رسد زیرا با مهار تورم و کنترل قیمت ارز، در کشور شاهد ایجاد ثبات هستیم.

وی افزود: دشمن می‌خواهد مدام همه چیز را به مذاکره گره بزند و وقت کشی کند تا ایران دستاوردی نداشته باشد، در این شرایط باید هشیار باشیم تا در دام غربی‌ها گرفتار نشویم، اکنون باید نگاه به داخل را تقویت کنیم زیرا در یکسال اخیر موفقیت‌هایی که به دست آمده مرهون نگاه به داخل است.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: شرایط داخلی، ثبات اقتصادی و اثرگذاری بین المللی ایران رو به پیشرفت است و همه این موفقیت ها با نگاه به توانمندی‌های داخلی محقق شده است و می توانیم با ادامه دادن این مسیر، حتی دلار را نیز به حدود ۷ تا ۸ هزار تومان برسانیم.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. #مجلس مقتدر
    #مجلس مقتدر گفته:

    شما بیشتر میبایست طلبه یا سخنگو و سخنران میشدید چون سخنورِ خوبی هستید و از صبح تا شب میگید این باید اینجوری باشه و اونم باید اونجوری میبود؛دائم توضیحِ واضحات میدید و حرف و حرف و حرف؛لا به لاش یه طرحی ام دادید به اسمِ اصلاح نظام وظیفه و با خبرِ تفاهمی ک فرمودید میلیونها نفر محصورِ مشکل دار امیدوار شدند ک با رفتنِ سربازی ب سمته حرفه ای و داوطلبانه شدن میتونن تا نمردند دوباره با حق و شانسِ برابر ب زندگی برگردند؛ ک اونم طرحش گم شد،برگه هاشو باد برد یا … کسی تا ب امروز نمیدونه و بازهم این مردمِ نجیب اومدند از شما خواستند ک جناب اگر نمیشه و امکانش نیست اعلام بفرمایید ما ک از همه چیه این روزگاری ک واسمون ساختین ناامیدیم اینم روش ولی شما حتی این احترامو واسه مردم و مخاطبتون قائل نشدید ک یه مصاحبه ی خشکو خالی بفرمایید؛تشکر از نطق هایِ آتشینتون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.