عمل به قرآن کریم در نتیجه مسابقات قرآن کریم باشد

بسیج: ابوالفضل ابوترابی در گفت وگو با ستاد خبری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم، ضمن قدردانی از برگزارکنندگان مسابقات ملی قرآن کریم در اصفهان اظهار کرد: این افتخاری برای استان اصفهان است که مسابقات قرآن کریم در این سطح و به طور وزین برگزار می شود و البته این شروع کار است و نتیجه و خروجی آن باید منتج به عمل به قرآن شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص قرائت، فهم و عمل به قرآن افزود: ما اکنون در فاز قرائت قرار داریم و باید گام های بعدی را برداریم تا مردم با چشم خود در حکومت اسلامی عمل به قرآن را ببینند و باید خود را به این مرحله برسانیم.

نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، نجف آباد را منطقه ای مستعد برای انجام فعالیت های قرآنی عنوان کرد و ادامه داد: از جمله کانون های قرآنی که بیشترین امتیازات را در کشور و در استان به لحاظ قرآنی داشته نجف آباد می باشد و این منطقه همیشه حضور خوبی در بحث های قرآنی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: در عین حال نجف آباد سابقه خوبی از نظر حوزه ها و مراکز دینی داشته است ولذا باید کار بزرگی در خصوص عمل به قرآن و رفع موانع از این مسیر انجام شود.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.