ابوالفضل ابوترابی

ایران رؤیای ترامپ را نقش بر آب کرد

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به موضع گیری قدرتمندانه رئیس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت : اظهاراتی که رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر خود به نیویورک داشتند، بسیار مثبت بود و نشان داد که آمریکایی ها حتی نمی‌توانند به آرزوی خود یعنی گرفتن یک عکس یادگاری با سران جمهوری اسلامی برسند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه نطق رئیس جمهور در مجمع عمومی و اظهارات ظریف در مصاحبه‌هایش آمریکایی‌ها را سر جای خود نشاند، عنوان کرد: رفتار بعدی آمریکایی‌ها و ناامیدی آنها در مذاکره حاکی از بیان شجاعانه و مقتدرانه سیاست نظام از زبان هیأت اعزامی ایران به نیویورک بود.

وی در ادامه به انتقاداتی نیز درباره زبان بدن و نوع رفتار رئیس جمهور پرداخت و افزود: بهتر بود رئیس جمهور در دیدار با بوریس جانسون قهقهه نزند به خصوص بعد از صدور بیانیه گستاخانه سه کشور اروپایی علیه ایران که حاکی از شدت خصومت آنها نسبت به ایران بود.

ابوترابی در ادامه درباره نحوه گذر از مشکلات کشور بیان داشت: تابستان سال ۹۷ بود که نرخ دلار تا ۱۸ هزار تومان افزایش یافت اما امروز با نگاه به داخل دلار به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده که نشان می دهد راه مقاومت تنها راه حل است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.