ابوالفضل ابوترابی

عربستان برای بقا خود باید به سمت ایران بچرخد

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، با توجه به سخنرانی روزهای آتی رئیس جمهور در سازمان ملل این احتمال وجود دارد که مذاکره با ترامپ ولو به دیدار رو در رو، در راهروهای این مرکز منجر شود، اشاره و اظهار داشت: ترامپ برای مذاکره با ایران دست و پا می زند و حتی به دنبال گرفتن یک عکس یادگاری با مقامات جمهوری اسلامی است تا با آن یک مانور تبلیغاتی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها و اروپا در این ۴۰ سال اخیر دشمن تمام عیار جمهوری اسلامی بودند و به هر شکلی دشمنی این کشورها برای ملت ما ثابت شده است که اخیرا هم در مسئله برجام همگان به بدعهدی و نقض عهد آنها پی برده اند؛ بنابراین مذاکره مجدد با این کشور که معاهده بین المللی پابند نبوده است، هیچ‌گونه منفعتی برای ملت ما نخواهد داشت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون به موضع اخیر رئیس جمهور در قبال مذاکره با آمریکا اشاره و تصریح کرد: اخیرا رئیس جمهور یک موضع انقلابی داشتند و آن هم این بود که صراحتا و با صدای رسا اعلام کرده اند که هیچ مذاکره‌ای با ترامپ صورت نمی پذیرد، اگر چه این شخص حتی به عکس گرفتن با ما هم راضی می شود.

این نماینده مردم به سخنان رهبری که فرموده اند؛ مذاکره با آمریکا ” سم مهلک” است، اشاره و تاکید کرد: همان‌گونه که رهبری انقلاب بارها فرموده‌اند؛ مذاکره با آمریکا سم مهلک است و دز این سم هم فرقی نمی‌کند؛ چرا که به هر اندازه‌ای از آن برای ما مضر است، بنابراین رئیس جمهور باید مراقب باشد، که در دام مذاکره رو در رو با ترامپ  قرار نگیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در بخش دیگری از مصاحبه خود به حمله پهبادی یمنی‌ها به مراکز نفتی شرکت آرامکو عربستان اشاره و اظهار کرد: یمنی‌ها نشان داده‌ا‌‌ند که همه سلاح‌هایی که آمریکا به عربستان فروخته بود و با وجود آن همه راهدارهایی که درکشورهای منطقه مستقر کرده است، حتی توان دفع همزمان چند پهباد را ندارند و همین مسئله گویای این است که آمریکا کلاه گشادی بر سر عربستان گذاشته است.

وی در ادامه افزود: عربستان به طرز عجیبی فریب آمریکا را خورده است و بهترین راهکار برای عدم سقوط و مثله شدن این کشور، همراه شدن با جمهوری اسلامی ایران است و همان‌گونه که امارات به این نکته مهم پی برده است که باید به سمت ایران چرخش کند؛ قطعا عربستان هم برای پایداری خود باید در مسیر جمهوری اسلامی ایران حرکت کند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. بهنام
    بهنام گفته:

    جای شما تو مجلش ۴ تا کدو و گوجه سبز میزاشتن هیچ فرقی نمیکرد. یه طرح خوب بعد این همه مدت اومده تصویبش کنین زندگی ۶٠ میلیونو نجات بدین دیگه. اگر میخواین به همین رویه ادامه بدین و تغییر نمیکنه هیچی به مام بگین که انید نداشته باشیم. گناه که نکردیم تو این دیوونه خونه به دنیا اومدیم.
    وظیفتون مگه چیه تو مجلس ؟؟نمیخواین سربازی رو اختیاری کنین ١٠ ساله طرح تو مجلسه؟؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.