ابوالفضل ابوترابی

زمزمه مذاکره برای پوشاندن ناکامی‌های سیاسی

ایسنا: یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: ترامپ امروز به دنبال روزنه ای برای تعامل با ایران حتی به صورت نمادین است تا از آن برای سرپوش گذاشتن بر روی ناکامی های سیاسی خود به عنوان یک برگ برنده استفاده کند.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پیامدهای مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی، بیان کرد: ترامپ امروز در تمام مسائل بین المللی آمریکا با ناکامی روبه رو شده است. در شرایط کنونی اگر وارد مذاکره با آمریکا شویم، قطعا ترامپ از آن در داخل آمریکا و در سطح بین الملل بهره برداری سیاسی خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز سیاست های ترامپ در مذاکره با کره شمالی، طالبان و مسائل مربوط به ونزوئلا راه به جایی نبرده است از سوی دیگر شاهد ناتوانی تجهیزات آمریکایی در تامین امنیت عربستان به دنبال حمله یمنی ها هستیم. هم چنین سیاست های ترامپ در خصوص مسائل منطقه ای و حتی معامله قرن بی نتیجه مانده است. که همه این موارد آثار نامطلوبی را در اذهان عمومی مردم آمریکا برجای گذاشته است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس تصریح کرد: ترامپ امروز به دنبال روزنه ای برای تعامل با ایران حتی به صورت تصادفی و نمادین است، تا از آن برای سرپوش گذاشتن بر روی ناکامی های سیاسی خود به عنوان یک برگ برنده استفاده کند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در ادامه تاکید کرد: همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید داشتند امروز مذاکره با آمریکا مانند سم است و آمریکا می تواند از آن بهره برداری بزرگی کند. مسئولان و مردم ما باید به این موضوع توجه داشته باشند که راه حل مشکلات امروز مذاکره نیست بلکه مذاکره دشمن را مغرورتر می کند.

ابوترابی افزود: نگاه به داخل و ظرفیت های داخلی راه گشای حل مشکلات کشور است.

استقلال اقتصادی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.