ابوالفضل ابوترابی

اینستکس، آدرس غلط است

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه  موگرینی اجرای اینستکس را طولانی ارزیابی کرده است، گفت: اینستکس یا هر چیز دیگری که اروپایی ها دنبال می کنند، غیر از فرصت سوزی و وقت تلف کردن نتیجه ای به دنبال ندارد.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس اظهار داشت: اروپا و دولت با نگاه به غرب، قاشق خالی دهن مردم می گذارند، همان طور که برجام نتیجه ای نداشت، اینستکس که محصول برجام است عایدی ندارد.

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به گام سوم ایران برای کاهش تعهدات برجامی بیان داشت: اگر گام سوم کاهش تعهدات برجام برداشته شود، در واقع برجامی باقی نمی ماند که انتظار اقدام از سوی اروپایی ها باشیم، البته ایران بر اساس اقدام متقابل گام های کاهش تعهدات برجامی را برداشته است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به اقدامات ایران در یکسال گذشته، بیان داشت: باید کاری که در یکسال گذشته انجام شده است، استمرار پیدا کند، در سال گذشته با نگاه به توان درون توانستیم بازار ارز را مدیریت کنیم و قیمت دلار را از ۱۹ هزار ۵۰۰ تومان به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش دهیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس گفت: از آنجایی که نتیجه مدیریت سال گذشته مطلوب بود، بنابراین توانسته ایم مسیر درست را پیدا کنیم، از این رو باید با نگاه به درون توانایی ها خود را تقویت کرده و آدرس های غلط اروپایی را رها کرد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.