ابوالفضل ابوترابی

دولت از دستاوردهای گام‌ اول و دوم کاهش تعهدات برجامی گزارش بدهد

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به گام‌های اول و دوم کاهش تعهدات برجام، گفت: دولت باید در مورد اقدامات انجام گرفته و دستاوردهای گام‌ اول و دوم برجام توضیح کاملی به نمایندگان دهد در صورتی که ملاحظاتی وجود دارد، می‌توانند در نشست غیرعلنی نسبت به ارایه گزارش اقدام کنند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت در گزارش خود باید درباره سطح اورانیوم غنی شده و سایر موارد که انجام گرفته است، توضیح دهد.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۱۰ مقابله با تحریم‌های آمریکا در دستور کار مجلس است، این گزارش به فرآیند تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف طرح‌های مذکور نیز کمک می‌کند.

ابوترابی با بیان اینکه گزارش دستاورد گام‌های اول و دوم کاهش تعهدات برجام در تصمیم‌گیری‌های بین‌المللی نیز تاثیرگذار است، گفت: در حال حاضر اظهارات مختلفی پیرامون برجام مطرح شده است، برخی از اروپایی‌ها به دنبال راهکارهای جدید بوده و برخی حتی از مذاکرات مجدد صحبت کردند لذا این گزارش تکلیف را در حوزه‌های مختلف روشن می‌سازد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران با قاطعیت گام اول و دوم کاهش تعهدات برجام را برداشته است و برای گام‌های بعدی نیز تصمیم‌گیری کرده است.

انتقال پایتخت

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.