ابوالفضل ابوترابی

ترامپ کلکسیونی از نقض قوانین بین المللی را دارد

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به سیاست های مهاجرتی ترامپ و عواقب ضد حقوق بشری آن،گفت: در مجموع تمام اقدامات ترامپ در بسیاری از مسائل مخالف قوانین بین‌المللی است.

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون درمجلس دهم شورای اسلامی مطرح کرد: ترامپ در مسایل حقوق بشری، حقوق بین الملل، در موضوع جدا کردن کودکان از والدین مهاجران، در بحث مرزهای آمریکا و مرزهای مکزیک، همچنین کشتار کودکان بیگناه یمن خلاف قوانین بین المللی عمل می کند و این مسائل نقض آشکار حقوق بشر است.

وی افزود: رئیس جمهوری آمریکا از زمان انتخابات تا حضور در کاخ سفید، موضوع تقابل با مهاجران را تا تنش با کنگره ایالات متحده برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک بالا برد.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ انتقادات شدیدی را برانگیخته است، مطرح کرد: ترامپ به نیروهای مرزبانی آمریکا ماموریت داده بود تا به عنوان عاملی بازدارنده، کودکان مهاجر را از والدین خود جدا و در مکان های مشخص بدون اطلاع پدر و مادرهایشان نگهداری کنند.

ابوترابی اظهار داشت: ترامپ کلکسیونی از نقض قوانین بین المللی و حقوق بشری را دارد و قطعاً باید سازمان ملل با تمام دیکتاتورها که بعد از ریاست جمهوریشان اقدامات خلاف بشری انجام دادند و برخی زندان شده اند، برخورد جدی و مناسب کند. مثل موضوع کشتار مهاجران، به نظر من سازمان ملل دست از سرشان بر ندارد، حتی اگر بر علیه ریاست جمهوری آنها باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به بدرفتاری،دستگیری مهاجراندر آمریکا و موضوع مرز مکزیک تصریح کرد: این رفتارها تماماً خلاف قوانین بین المللی و حقوق بشری سازمان ملل است، جالب اینجاست که قوانینی که خودشان وضع کردند به آنها اهمیتی نمی دهند و هیچ کدام از آنها را انجام نمی دهد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. #مجلس مقتدر
    #مجلس مقتدر گفته:

    جناب ابوترابی بهتره قربان به جای گفتنه بایدها و نبایدها و سخنرانی و سخنوری و شعار به مطالبات و خواسته های مردمی بپردازید و برسید و با صراحت در موضوعات اصلی قدم بردارید نه مطالب سایت پرکن و خارج از اختیارات؛در مورده طرح اصلاح نظام وظیفه که میشود گفت مهمترین خواسته ی مردمی و میلیونی از جنابعالی بود و در آخرین مصاحبتون خبر از تفاهم دادید و اینهمه مردم و مخاطبتون از جنابعالی سوال فرمودن؛چه شد و به کجا رسید؟؟!! چرا مطلب نمی گذارید و اطلاع رسانی نمیفرمایید؟؟!!

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.