ابوالفضل ابوترابی

مدیر کل ارشاد اصفهان، بازنشسته و پروازی است

فارس: ابوالفضل ابوترابی اظهار کرد: اخیرا مباحثی که در مورد ارشاد اصفهان مطرح شده به واقع و دقیق بود و مطالبی است که درد دل ما هم هست؛ انتظار داریم که ارشاد اصفهان از حالت انفعال خارج شوند و آن‌ها به بهانه این که پول نیست واقعا هیچ کاری نمی‌کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتقاد دارم پول جوهره حرکت نیست و جوهره حرکت همت و تلاش است؛ معتقدم اگر مدیرکل بومی که نیاز به سفر دائم نداشته باشد و در اصفهان مستقر شود، بهتر از این می‌‌تواند فعال باشد که گویا بعد از گذشت این مدت اخیرا در اصفهان مستقر شده است.

وی افزود: تراز ارشاد ما تراز استان و حتی شهرستان و نام اصفهان نیست؛ مدیر این اداره کل مامور بازنشسته غیر بومی است که چندین ماه پروازی مدیریت داشت و در این مدت هم یک مهمانسرا به صورت کامل در اختیار او بود و از همین رو هزینه‌های بالایی را تحمیل می‌کرد.

ابوترابی مطرح کرد: ارشاد اصفهان نیاز به یک مدیر جوان دارد که کل استان را بشناسد و پرانرژی با اقداماتی که انجام می‌دهد، فرهنگ استان که بی‌نظیر است را در سطح جهان فعال کند؛ اداره کل ارشاد اسلامی هیچ گونه از اقدامات و عملکردش در سطح نام استان و جایگاه جهانی اصفهان نیست.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.