ابوالفضل ابوترابی

خبرگزاری فارس، خار چشم دشمنان شده

فارس: ابوالفضل ابوترابی پیش از ظهر یکشنبه بیستم مرداد در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس اصفهان اظهار کرد: زمانی که دیدم گروه‌های مختلف با سلایق سیاسی متفاوت برای تبریک روز خبرنگار به دفتر فارس اصفهان آمدند، بسیار خوشحال شدم که این گونه تاثیرگذار بوده‌اید.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به عقیده من در همه موضوعات و به عنوان مثال اتفاقات و قضایای اخیر در اصفهان را به صورت حرفه‌ای و موشکافانه پیگیری می‌کنید؛ با اینکه همه شما جوان هستید ولی بسیار پخته و فراتر از سطح رسانه‌های استان اصفهان در این زمینه‌ها عمل کرده‌اید و از بسیاری ریش‌سفیدهای رسانه‌ای کشور نیز موثرتر و کارآمدتر بوده‌اید.

وی عنوان کرد: اخیرا مباحثی که در مورد ارشاد اصفهان مطرح کردید به واقع و دقیق بود و مطالبی است که درددل ما هم هست؛ انتظار داریم که ارشاد اصفهان از حالت انفعال خارج شوند، چرا که به بهانه این که پول نیست واقعا هیچ کاری نمی‌کنند.

ابوترابی در پایان اظهار داشت: فارس امروز خار چشم دشمن در جنگ پیچیده رسانه‌ای شده است و به نظر می‌رسد سایر رسانه‌ها به اندازه نیمی از تاثیری که شما به صورت یک تنه در این جنگ دارید، اثرگذار نیستند؛ فارس در اصفهان و کشور یک تنه مقابل جنگ پیچیده رسانه‌ای دشمن ایستاده‌ است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.