ابوالفضل ابوترابی

هنجارشکنی و دو قطبی سازی برای بهره برداری سیاسی در انتخابات

رسا:ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه دشمن برای بی ارزش جلوه دادن امر حجاب برنامه ای پیچیده طراحی کرده است، گفت: امروز دشمن سعی دارد به وسیله حجاب و عفاف به انقلاب ضربه بزند.

وی افزود: آن دسته افرادی که با بدحجابی و یا کشف حجاب در زمین دشمن به ایفای نقش مشغول هستند به صورت مادی و یا وعده پناهندگی از سوی دشمن مورد تقدیر و قدردانی قرار می گیرند.

ابوترابی مهمترین دغدغه و مشکلات این روزهای مردم را مربوط به مشکل معیشتی و بیکاری دانست و اظهار داشت: به اعتقاد بنده با این برنامه پیچیده ای که در بحث حجاب آغاز شده، دست هایی در کار است تا فکر و دغدغه مردم را از مسأله معیشت و بیکاری دور کنند تا بتوانند در انتخابات مجلس شورای اسلامی از آن بهره برداری سیاسی داشته باشند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این مطلب که مسأله حجاب جنگی است که اسلحه آن چادر است، اظهار داشت: سیاسی کردن مسأله حجاب پنجره ای برای نفوذ دشمن در راستای بهره برداری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و دوقطبی کردن جامعه تحت عنوان حامیان بی حجابی و حامیان حجاب اجباری است؛ حال که نتوانستند در بحث اقتصاد و اشتغال زایی و صدها مسائل دیگر قدم مثبت بردارند درصدد آن هستند که فضا را سیاسی و دو قطبی کرده و از آن بهره برداری سیاسی ببرند.

وی برخورد با هنجار شکنان را وظیفه ذاتی نیروی انتظامی برشمرد و گفت: ما نباید فراموش کنیم که در امر تبلیغ حجاب ۹۵ درصد نیازمند کار فرهنگی هستیم و تنها ۵ درصد مربوط به برخورد و مباحث قهری می شود؛ بنابراین ما از ناجا انتظار داریم به دور از هیاهو و جنجال به آن ۵درصد وظیفه قهری و پلیسی خود با شجاعت عمل کند.

ابوترابی ادامه داد: امروز در جامعه با یک پدیده ای روبرو هستیم که برخی افراد با دریافت پول از خارج از کشور و یا به امید پناهندگی خودشان را به عمد با موضوع حجاب و یا مسائل فرهنگی با پلیس درگیر می کنند و از این درگیری فیلم گرفته و در فضای مجازی منتشر می کنند تا چهره نیروی انتظامی را تخریب کنند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اضافه کرد: برخی از نمایندگان مجلس نیز به عمد و یا غیر عمد متأسفانه دقت لازم را نمی کنند و به این مباحثی که دام دشمن است ورود پیدا می کنند و در پازل دشمن قرار می گیرند، برخی به جای اینکه از پلیس حمایت کنند شانتاژهای عجیب و غریب انجام می دهند و در دام دشمن قرار می گیرند.

وی با بیان این که دشمن امروز به دنبال آن است که درباره حجاب و مسائل فرهنگی صحنه سازی کند و جنجال سیاسی به را بیاندازد، خاطرنشان کرد: در واقع برخی هنجارشکنی ها سازماندهی شده است و نشان می دهد که دشمن در این زمینه برنامه ریزی گسترده ای کرده و نمایندگان و مسؤولان باید مراقب باشند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.