ابوالفضل ابوترابی

زنگنه را به مناظره دعوت می کنم

موج: نماینده مردم در مجلس اظهار داشت: متاسفانه مشکلات بسیاری در وزارت نفت وجود دارد که هیچ کس پاسخگو نیست و به همین دلیل زنگنه وزیر نفت را به مناظره دعوت می کنیم.امیدوارم زنگنه با مناظره در مقابل عموم مردم و با حضور رسانه ها موافقت کند، تا بتوانیم بخش هایی از مشکلات وزارت نفت را بازگو کنیم.

ابوالفضل ابوترابی تصریح کرد: وقتی پرونده ای مانند پرونده کرسنت وجود دارد، نمی توانیم منکر آن شویم و باید یک نفر به مردم درباره این پرونده پاسخگو باشد.

ابوترابی گفت: یک زمانی بدون کارشناسی و اخذ نظر افراد متخصص کارت سوخت را با این همه ادعایی که دارند، حذف کردند. در همین مدت قاچاق بنزین و گازوییل در کشور افزایش یافت و مصرف بنزین از روزی حدود ۶۷ میلیون لیتر به روزی حدود ۱۰۰ میلیون لیتر رسید. حالا می گویند اشتباه بزرگی کرده ایم و می خواهند کارت سوخت را احیا کنند. چه کسی درباره این ضرر به مردم پاسخگو است؟

وی افزود: تاکنون دو بار شرکت توتال سر ایران را کلاه گذاشته است. دو بار آمدند و وسط کار همه پروژه ها را نیمه کار رها کردند و در این مدت اسناد ما را گرفتند و بردند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: از طرف دیگر می بیینم که طی ۱۹ سال که بخش مهمی از این مدت را زنگنه وزیر نفت بوده است، قطری ها میادین مشترک را خالی کردند و ما هیچ کاری نکردیم. بالاخره باید زنگنه درباره این مسائل پاسخگو باشد.

ابوترابی گفت: یک روز وارد کننده بنزین بودیم. هیچ اقدامی برای ساخت پالایشگاه در دوره زنگنه انجام نشد و اگر سپاهپالایشگاه خلیج فارس را نمی ساخت، امروز هنوز وارد کننده بنزین بودیم.

وی اظهار داشت: امروز در وزارت نفت مشکلات بسیاری داریم. این در حالی است که ما نفت و گاز داریم، جوانان تحصیل کرده و متخصص داریم، پول های انبوه سرگردان در کشور موجود است، اما مدیر توانمندی که بتواند این حلقه ها را به هم مرتبط کرده و مشکلات را برطرف کند، نداریم. به طور قطع مشکل ما در وزارت نفت نداشتن مدیر متعهد و توانمند است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: زنگنه باید به جای فرافکنی، درباره مشکلات زیر مجموعه خود به مردم و نمایندگان ملت پاسخگو باشد. امیدوارم نتیجه تلاش ها برای استیضاح زنگنه برای مردم و کشور مثبت باشد.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. محمد داوود
    محمد داوود گفته:

    در سازمان وظیفه ی عمومی نیز نبوده مدیره متعهد و توانمند نقش ویژه ای در چاله های زندگیه میلیونها انسان انداخته و شده معضل سازترین بحران اجتماعی؛به افزایش آماره بیکاری،خودکشی،تعویق ازدواج،مشکلات بیمه ای،سلب حقوق شهروندی و… رونق بخشیده و این عدم مدیریتها به گونه ای تیشه به ریشه ی مردم و جامعه زده که جنگه ۸ساله با کل دنیا نزد؛برادره عزیزم جناب ابوترابی مبادا امروز طرحه ملیه نمایندگانه مردمی و قوه ی مقننه که مهمترین خواسته ی میلیونیه مردم از شماست با اعمل نفوذها،سنگ اندازیها و … ملغی گردد و یا با سرگرمی به طرحهای محلی و حوزه ای به دسته فراموشی سپرده شود

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.