ابوالفضل ابوترابی

تقسیم کار ترامپ و فراری ها برای فشار به ایران

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به بازی رسانه ای ترامپ بعد از انهدام پهپاد آمریکایی از سوی ایران اشاره کرد و گفت: پیش از این اتفاق آمریکایی ها مدام پیام هایی از طریق کشورهای حاشیه خلیج فارس می دادند که قرار است برخی نقاط ایران را مورد هدف قرار دهند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پیش از این تهدیدها نیز درخواست مذاکره داشتند اما وقتی هوشیاری ملت ایران را دیدند، توییت هایی مبنی بر حمله به ایران منتشر کردند و این اقدام از سوی دولتمردان آمریکایی و همدستان آنها که برخی ایرانیان مقیم آمریکا هستند صورت گرفت.

وی افزود: در حال حاضر تقسیم کاری میان دولتمردان آمریکایی و ایرانیان فراری مقیم آمریکا که دارای رسانه و مخاطب هستند صورت گرفته و با سوءاستفاده ابزاری از فضای مجازی قصد دارند کشورها را نسبت به ایران بدبین کنند که اگر زمانی حمله نظامی نیز صورت گرفت، توجیهی داشته باشند.

ابوترابی ادامه داد: امروز ترامپ به چنان دریوزگی افتاده که وقتی دید جمهوری اسلامی از پیام های تهدیدآمیز مبنی بر حمله  نظامی به ایران نمی هراسد، نگران شده و خودش پیامی صادر کرده که به خاطر حس انسان دوستی بوده است که انهدام پهپاد جاسوسی  را با حمله به ایران تلافی نکرده است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.