رونق تولید

ماموریت دو کمیسیون در رسیدگی به تخلفات بنیاد شهید

فاش نیوز: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به محرز شدن تخلف بنیاد شهید  و بانک دی در به کارگیری نیروهای بازنشسته یادآور شد:در این راستا در بانک دی و صندوق کوثر شاهد به کارگیری نیروهای بازنشسته به عنوان مشاور و دور زدن قانون هستیم،چرا که قانون اجازه به کارگیی مشاور را نمی دهد،اما آنها اقدام به به کارگیری تمام وقت نیروهای بازنشسته تحت عنوان مشاورکرده اند.

عضو کمیسیون شوراها  امور داخلی مجلس شورای اسلامی که خود فرزند شهید است ادامه داد:در این چارچوب قرارشد اسامی نیروهای بازنشسته به کارگیری شده در بنیاد شهید که تعداد آن ها به حدود پنجاه نفر می رسد، به کمیسیون اصل ۹۰و کمیسیون اجتماعی داده شود تا یک به یک ورود کرده و با متخلفان برخورد کند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد:برخی از افراد بازنشسته دارای پست و مقام بالایی در بنیاد شهید هستند و می توان از چند مدیر کل و معاون نیر نام برد که در صورت ضرورت نام آنها اعلام خواهد شد.

ابوترابی در ادامه توضیحات سخنان خود تاکید کرد:قرار شد کمیسیون اجتماعی و اصل نود مجلس، این افراد را به مجلس احضار و پس از استماع توضیحات آنها، در این خصوص گزارشی تهیه و به هیئت رئیسه ارائه دهد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت:الحمدالله خبرهایی که به ما می رسد،حاکی از این است که بنیاد شهید،اقدام به برگزاری مراسم تودیع و بازنشسته کردن آبرومندانه افراد مورد نظر در روزهای گذشته کرده است  و این روند،روند خوبی است.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.