ابوالفضل ابوترابی

فشرده شدن جلسات تاثیری بر لوایح و طرح‌ها ندارد

برنا: ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، در پاسخ به این سوال که فشرده شدن جلسات مجلس تا چه میزان بر روی لوایح مصوب شده تاثیر گذار خواهد بود،  گفت: فشرده شدن جلسات در مجلس به این علت است که بتوانیم هرچه سریع تر لوایح جا مانده را مورد بررسی قرار دهیم.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور افزود: تعداد جلسات کاهش پیدا نکرده بلکه فقط فشرده تر شده است؛ البته بنده با این امر مخالف هستم. فشرده شدن جلسات تاثیری بر لوایح و طرح ها ندارد چون ما به ساعات مجلس در نوبت عصر اضافه کرده ایم.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون اضافه کرد: بیشتر نمایندگان به دنبال امور مربوط به حوزه انتخابیه خود هستند. همچنان که بنده هم مانند گذشته برنامه ریزی هایی را برای حوزه انتخابیه خود در نظر دارم.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

1 پاسخ
  1. #مجلس مقتدر
    #مجلس مقتدر گفته:

    نماینده ها ابتدا میبایست تمرکز و پیگیریهاشون رو ب طرحهای بزرگ و ملی اختصاص بدن بعد ب فکرِ آسفالت کشی و ساختِ مسجد و… در حوزه ی انتخابیشون بیفتن؛متاسفانه جناب ابوترابی از نگاهِ منطقی و طرحِ بروزتون و ساعتها وقته نماینده ی مردم و مجلس برای اصلاح نظام وظیفه سواستفاده شد و شما و قوه ی مقننه سکوت کرده و شفاف سازی نیز تا ب امروز نکردید؛شما با نیتِ خیر میخواستید تکلیفِ میلیونها نفر رو مشخص کنید و پرونده های قضایی و فرار و خودکشی و … رو برایه همیشه بخاطره این سیستم غلط مخطومه کنید ولی الان آقایان در کانالشون بحثِ تشدیدِ برخورد با مشمولانِ غایب و فراری و ایجاد مشکلاتِ جدید برایه مردمو جوانانه مشکل دار و خانوادهاشونه؛و بعدم همه کاسه ها رو در جواب رو سره شما میشکنن و میگن این طرحها میبایست منابعش مشخص باشه و کاملا ب نیروهای مسلح برایه اختصاص ب امره سربازی و بهبود کیفیت برایه سایره سربازان اختصاص داده بشه و نمایندگان همه درعمل هیچکاری برایه این موضوع نکردنو فقط ب فکره تبلیغات برایه رای جمع کردنن؛آیا درست میگویند؟آیا نیت و هدفه شما این بوده؟آیا آدم بده ی قصه شمایید و اونا موافق و منتظره چنین طرحی از جانبه شما نمایندگانن؟چ بخواین و نخواین با اسمو اعتباره شما و نمایندگان و مجلسو شورای امنیت ملی و… داره بازی میشه(لطفا شفاف و رسا این طرحو پیگیریهاتونا اعلام کنین چ در مصاحبه چ در سایتتون نه نطق های کوبنده ای ک هیچ راهی ب جایی نمیبره)

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.