ابوالفضل ابوترابی

التهاب در بازار با نقش آ‌فرینی نفوذی ها/ تکراری بدتر از برجام

التهاب در بازار با نقش آ‌فرینی نفوذی ها/ تکراری بدتر از برجام

ایمنا: نماینده مردم در مجلس گفت: دشمنان ایران اسلامی در جبهه‌های مختلف جنگی تمام عیار را به کشور تحمیل کرده‌اند که در عرصه نبرد اقتصادی، به کمک نفوذی‌های داخلی بازار را هر بار با التهاب‌های مختلف مواجه می‌کنند.

ابوالفضل ابوترابی در پایان راهپیمایی روز قدس در نجف‌آباد شرایط کنونی را بسیار حساس دانست و گفت: آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای او برای حفظ موجودیت رژیم نامشروع اسرائیل در سه موضوع اصلی معامله قرن، ایجاد ناتوی عربی بر ضد ایران و تضعیف جمهوری‌اسلامی در زمینه‌های مختلف را دنبال می‌کنند.

ابوترابی از ایران به عنوان سرچشمه گروه‌های مقاومت در منطقه یاد کرد و اظهار داشت: جنگ روانی و رسانه‌ای اولین و مهم‌ترین خاکریز نبرد دشمنان است که طی آن با بزرگ کردن برخی نارسایی‌ها و نمونه‌هایی از عملکرد بد برخی مسئولان، تمامی دستاوردهای نظام را زیر سوال می‌برند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، جنگ تامین امنیت را دیگر عرصه نبرد حاضر کشور خواند و افزود: نیروهای امنیتی و نظامی ما در طول سال‌های اخیر ده‌ها مورد از تلاش‌های ضد امنیتی گروه‌های تروریستی مختلف را خنثی کرده‌اند ولی بیشتر این موارد رسانه‌ای نمی‌شوند.

سخنران مراسم پایانی روز قدس در نجف‌آباد گفت: دشمنان ما توان و قصدی برای ایجاد نبرد نظامی ندارند و این‌را خودشان هم بارها اعلام کرده‌اند ولی هم‌زمان با تحمیل شدید‌ترین تحریم‌های اقتصادی، برخی خائنین و واداده‌های داخلی تلاش دارند با القای خطر جنگ، به تحقق اهداف دشمن کمک کنند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

می‌توانیم ابرقدرت اقتصادی شویم

ابوترابی در بخش دیگری از سخنان خود به شاخصه‌های مدیران انقلابی از نظر رهبر معظم انقلاب اشاره داشت و گفت: اشرافی نبودن، تنبلی نکردن، نداشتن تکبر و اتخاذ تصمیم‌های شجاعانه و به موقع از جمله ویژگی‌هایی هستند که اگر مدیران ما دارای آن باشند، می‌توانیم در نبرد اقتصادی نیز پیروز شده و به یک ابرقدرت اقتصادی تبدیل شویم.

این نماینده مجلس با اشاره به مخالفت خودش و تعداد معدودی از نمایندگان مجلس نهم با برجام در اولین‌ ماه‌های پذیرش این معاهده با وجود محبوبیت ساخته شده برای آن ادامه داد: شش سال است که اقتصاد را شرطی و کشور را معطل برجام و تصمیم‌گیری کشورهای خارجی کرده‌ایم و در این مدت فقط خسارت و اتلاف وقت و توان کشور نصیب‌مان شده است. تنها دستاورد برجام اثبات بیش از پیش این اصل بود که نمی‌توان به دشمنان اعتماد کرد.

نماینده نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس اذعان داشت: در دیدار اخیر وزیر خارجه آمریکا با همتای عراقی‌اش که به صورت ناگهانی انجام گرفت، دوازده شرط آمریکا برای تجدید مذاکره با ایران مطرح شد که از شاخص‌ترین آن‌ها می‌توان به حذف توان موشکی، خلع سلاح سپاه و عدم نقش‌آفرینی منطقه‌‌ای ایران اشاره کرد.

ابوترابی سفر روزهای آینده وزیر امور خارجه ژاپن به تهران را نمونه دیگری از واسطه‌گری‌ها برای کشاندن ایران به پای میز مذاکره خواند و گفت: اگر چنین شروطی را محقق کنیم، بدون شک به وضعیتی بدتر از افغانستان دچار خواهیم شد. برخی در داخل به عنوان ستون پنجم دشمن تلاش دارند وضعیتی بسیار بدتر از برجام برای کشور فراهم کنند.

 

نقش نفوذی‌های در التهابات بازار

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در قسمت پایانی سخنان خود اعلام کرد: بدون شک دشمنان ما بدون کمک مدیران دو تابعیتی که در مسئولیت‌های رده بالای مختلف نفوذ کرده‌اند، قادر به ایجاد چنین التهاباتی در سطح بازار نیستند. نفوذی‌های خیانت‌کار تلاش می‌کنند با افزایش فشارهای اقتصادی بر مردم، جاده صاف‌کن یک برجام دیگر باشند.

ابوترابی حضور امروز مردم در راهپیمایی روز قدس را حاوی پیامی مهم از سوی مردم برای مسئولان دانست و خاطر نشان کرد: بنده نیز قبول دارم که انتقادات زیادی به عملکرد مجلس شورای اسلامی وارد است و من هم مثل شما از این وضعیت خون دل می‌خورم. برای یک استیضاح یا سوال ساده، باید روزها تلاش کنیم تا به حداقل امضاهای مورد نیاز برسیم که بسیاری نیز با کوچک‌ترین فشار یا پیشنهاد، امضای خود را پس می‌گیرند.

این نماینده مجلس افزود: تلاش کرده‌ام در مدت حضورم در مجلس، سخنگوی شما مردم باشم و بدون ترس و ملاحظه انتقاد‌هایم در موضوعاتی مثل دو تابعیتی‌ها، فساد مدیران ارشد و دفاترشان و سوء مدیریت در بخش‌های مختلف را مطرح کنم.

ابوالفضل ابوترابی

3 پاسخ
 1. نسل سوخته
  نسل سوخته گفته:

  آقای ابوترابی اگه دقت کرده باشی هراقدامِ قانونی؛بحث؛طرح و تبصره ای ک مجلس؛نماینده هایِ مردم؛قوه مقننه؛شورایِ امنیت ملی مطرح کردند در این ۱۵سال برایِ اصلاحِ نظام وظیفه و خدمتِ داوطلبانه رد شد ولی حرفها و پیشبینیهایی ک یک سردار در کانال و اینستاگرامش چندماه قبل گذاشت دقیقا انجام شد و جالبه ک ایشون رئیس در سازمانِ مربوطه ام نیست؛این فاجعست و برایه شما ک مردِ قانونی یعنی مرگِ قانون؛حالا هم ک داره برخلافِ طرحِ شما بازهم از سیستمِ بگیرا ببندی صحبت میکنه درصورتیکه در قانون نسبتِ جرم و مجازات مطرحه ولی این آقا فقط ب فکره فلج کردنه زندگیها اونم تو شرایطه فعلیه؛درکشورهایِ دیگه ام ک این آقا در کانالش گذاشته یه سنه مشمولیتی میزارن و بعد از گذشته محرومیتها فرد ب زندگیه عادی و حقِ شهروندیش برمیگرده این سن ۲۷ تا ۳۰ سال و در سختگیرترین حالات مثلا کره۳۵ساله ولی این حضرات تا ۵۰سال گذاشتن و هرروزم قوانینو شرایط و مجازات رو جوری میکنن ک زندگیها رو فلج کنن و این یعنی نقضِ آشکاره قانون و سلبِ حقوقِ شهروندی و حقوقِ انسانی؛الان هم بجایه حلِ ریشه ای بازهم ب فکرِ دخالت در سایره اموری هستن ک ربطی ب حوزه ی خودشون نداره و همکاریه اون دستگاهها باهاشونم خیانتی ب مردم و قانونه؛الان در کانال ایشون بجایِ حلِ ریشه ای و استارته ارتشِ داوطلبانه و حرفه ای بازهم دم از گرفتنه پولِ بیشتر از غایبین و افرادی ک معافیت گرفتن در کارهایه اداریشون میزنن و من ب شخصه اگه قرار باشه دوبرابره یه فرده عادی برایه تمدید گواهینامه پول بدم اصلا پی تمدید نمیرم و درکارهایه دیگه ام همینطورومعضلاتی ک بدلیله مقاومته آقایان برایه تن ندادن ب قانون و خواسته مردم و نمایندگانو مجلسو… بوجود می آید حقِ این جامعه ی اصلاح ناپذیره

  پاسخ
  • #مجلس مقتدر
   #مجلس مقتدر گفته:

   در روسیه هم ک تا ۴۹ سالِ سنِ مشمولیت بعنوانِ مشوقِ جوانان برایِ تحصیلات کسانی ک تا مقطعِ فوق لیسانس ادامه داده و اخذِ مدرک میکنن پس از فارغ التحصیلی معاف شده و از سیستم مشمولیت بطوره خودکار خارج میشوند؛ولی اینجا فوق لیسانس نسبت ب هم سنش شاملِ طرحِ جریمه ی مشمولانِ غایب نمیشه بدلیله تحصیلات یا اگه بشه مثلا ۲۶سالگی مدرکشو گرفته ۸سالم باید از آخرین مدرکش گذشته باشه شده ۳۴سالش عملا بدردش نمیخوره و فرصتهاش دیگه از بین رفته و حقِ شهروندیش سلب شده با این قوانینو اعدادِ عجیبو غریب تازه بعده این اوصاف اگه شاملِ حالشم بشه می بایست ۳برابره یه دیپلمه جریمه پرداخت کنه؛اینست قوانینه ما؛اینست تکریمِ علمو دانش؛اینست مشوقِ جوانان و شعاره راهگشایی راهشون و استفادشون در تمامِ امور

   پاسخ
 2. #مجلس مقتدر
  #مجلس مقتدر گفته:

  شما داعیه نمایندگیه مردم رو دارید اونم در مجلس و قوه ی مقننه ولی با وجود این همه پیام و درخواست مردمی مبنی بر رفع حصر میلیونیه جوانان این مملکت براثر قوانین اشتباه و حسین قلی خانیه نظام وظیفه کما فی السابق بازهم کاری نمیتونید از پیش ببرید؟؟اگر شما هم مثه آقای صادقی ب این نتیجه رسیدید ک اختیاری ندارید و حرفتون خریدار نداره بهتر ب نشانه ی اعتراض و بعنوان نماینده ی مردم؛مجلس و قوه ی مقننه و عضو حقوقیه مجلس و دادستان سابق دست ب اعتصاب زده و ترک منصب و قدرت کنید چون ازون ب بعد ما مردم شماها رو نماینده های خودمون نمیدونیم و بیشتر مهره های حقوق بگیر مصلحتی؛نمایشی و زینتی میبینیمتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.