ابوالفضل ابوترابی

کاهش نرخ دلار ادامه دارد

کاهش نرخ دلار ادامه دارد

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی در واکنش به کاهش نرخ دلار به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان  گفت: کاهش نرخ دلار از جمله اخبار خوب است و امید داریم روند کاهشی آن ادامه پیدا کند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در شرایطی که اقتصاد کشور بیمار است، رفتارهای آن مانند یک بیمار بی دلیل خواهد بود و نمی توان بر روند و مسیر آن اتکا کرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران، کرون در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی غیر قابل پیش بینی به مردم توصیه می کنیم که در زمان افزایش نرخ دلار به بازار ارز هجوم نیاورند چرا که دلار بسیار کمتر از  ارزش فعلی قیمت دارد، اما دلالان با خرید و فروش حباب ارزی ایجاد می کنند و در نهایت به ضرر مردم تمام می شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: البته عملکرد بانک مرکزی و توجه همتی به کنترل ریال به جای تمرکز بر دلار و ارز، تاثیر مثبتی بر بازار تثبیت قیمت ها داشته است.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استقلال بانک مرکزی بر ثبات بازار بی تاثیر نبود، تاکید کرد: عوامل روانی، اشباع جامعه از خرید و فروش و اشباع حباب ارزی از افزایش قیمت را باید در کنار سیاست گذاری بانک مرکزی قرار داد تا به علت روند ادامه دار کاهش قیمت ارز و دلار رسید.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.