ابوالفضل ابوترابی

افزایش امضاهای استیضاح زنگنه/ کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ۱۰ میلیاردی

افزایش امضاهای استیضاح زنگنه/ کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ۱۰ میلیاردی

فارس: ابوترابی با بیان اینکه تعداد امضاهای استیضاح زنگنه رو به افزایش است، گفت: آقای زنگنه در شرایط جنگی حال حاضر پانزده سال است که سکان وزارت نفت را بر عهده دارد و همواره در جلسات خصوصی و غیرخصوصی عنوان می‌کند که ساخت پالایشگاه در ایران جواب نمی‌دهد و اعتقادی به ساخت پالایشگاه در کشور ندارد.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای زنگنه امروزه در شرایط تحریم تمام سیستم را معطل کرده و هر روز بهانه می‌آورد، یک روز می‌گوید سران قوا باید به من اختیارات بدهند تا دیوان محاسبات وسازمان بازرسی گریبانگیر من نشوند و اخیراً سه کارت‌خوان فروش در دفتر وی کشف شده که ده میلیارد تومان گردش مالی این کارت‌خوان‌ها بوده است؛ یکی از این کارت‌خوان‌ها به نام یکی از آبدارچی دفتر آقای زنگنه است.

ابوترابی خاطرنشان کرد: مأموران امنیتی علاوه بر کشف کارت‌خوان در دفتر وزیر نفت، مقادیری طلا و دلار را نیز در دفتر آقای وزیر کشف کرده‌اند، که این مسئله موجب اختلافات و بحث‌هایی بین زنگنه و وزیر اطلاعات در هیأت دولت شده است؛ وزیر نفت عنوان کرده که من در این زمینه با وزارت اطلاعات همکاری نخواهم کرد.

وی افزود: آقای زنگنه با این توجیه که ساخت پالایشگاه در داخل کشور توجیه اقتصادی ندارد، می‌گوید عدم موافقت خود با ساخت پالایشگاه در داخل را اعلام می‌کند که این کاملا در مقابل حرف مقام معظم رهبری است که بارها فرمودند ما باید نفت را در داخل فرآوری کنیم و نفت خام نفروشیم.

ابوترابی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای زنگنه با وجود اینکه بحث فروش نفت با هیاهویی شروع شد آن را معطل گذاشته در حالی که بورس فروش نفت خام مشکلات ما را بسیار کاهش می‌دهد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: زنگنه در دوره قبل که می‌خواست رأی اعتماد بگیرد یکبار عنوان کرد که من سه ماهه مشکل پرونده کرسنت را حل می‌کنم و یکبار هم گفت من مشکل این پرونده را شش ماهه حل خواهم کرد و مشکل این پرونده تا امروز حل نشده که هیچ بلکه پرونده شرایطش بدتر نیز شد.

وی افزود: معاونین آقای زنگنه با حقوق‌های نجومی و با پاداش پایان خدمت نجومی بازنشست شدند و بار دیگر با حقوق‌های بالا به عنوان مشاور در بخش‌های مختلف به کار گرفته شدند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: همان معاونانی که در کرسنت محرومیت داشتند بار دیگر توسط آقای زنگنه در سمت معاونت به کار گرفته شدند و همین معاونین بعد از اینکه بازنشست شدند و پاداش پایان خدمت کلانی گرفتند، دوباره بعضی از آنها در معاونت‌ها به کار گرفته شدند.

ابوترابی در پایان خاطرنشان کرد: در این شرایط سخت اقتصادی که وزارت نفت نوک پیکان حمله و راهگشای مملکت است و همه هیأت وزیران در وزارت نفت خلاصه می‌شود بدترین گزینه برای وزارت نفت، آقای زنگنه است که دارد جنگ اقتصادی را مدیریت می‌کند. آقای زنگنه هم روحی و هم جسمی خسته شده و دیگر نمی‌تواند در این جنگ اقتصادی ایفای نقش کند و ما را به مقصد برساند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

 

2 پاسخ
 1. #مجلس مقتدر
  #مجلس مقتدر گفته:

  آقای ابوترابی نزار طرحی ک ۹ماه خونه دلشو خوردی(اصلاح وظیفه عمومی و سربازی داوطلبانه)توسطه زیاده خواهان و منفعت طلبان ب کل نابود بشه؛آقایان در اینستا و تلگرام بجایه پذیرفتنه تاثیره تصمیمات و لجبازیها واشتباهاتشون در زندگی و سرنوشته مردم با مغالطه و توهین و تهمت ب توجیه پرداخته تا حقانیته خودشون رو ب کرسی بنشانند و خوده بنده ی حقیر رو ۳بار از صفحشون ریپورت کردن؛ابوترابی ب هرچی میپرستی قسمت میدم ک تواین شرایطی ک ناامیدی تو دلمون رخنه کرده و ابتدایی ترین نیازهایه زندگی شده واسمون رویا نزاری ب کل پروندمونا ببندنو از جامعه و کشوره خودمون حذفمون کنن؛حق شهروندیمونا ب خاطره ۲سال سربازی ب کل نادیده بگیرن؛هرچی خواستنو گفتن شد بعنوان یه قانوندان جلویه ب سخره گرفتنه همه جانبه و بیش از اینه تصمیمات؛قوانین و مصوباته قوه ی مقننه و مجلس قانون گذار توسطه یه شخصه مقاوم در برابره هرنوع اصلاحات رو بگیر

  پاسخ
 2. محمد داوود
  محمد داوود گفته:

  آقای ابوترابی تروخدا کاری کنید ک قانون همه طیفی رو پوشش بده؛منه۲۹ساله با یه پدره بیمار تک فرزندوتنها مراقبه پدر ک باتغییراته پیاپی قانون از جامعه حذف شدم چرا فرصته مجدد و برابری نسبت ب فرزندانه غایبه ایثارگر ب بنده داده نشد؟؟چرا جریمه غایبین با اون شکلو شمایل و اعداد و ارقام فقط بدلیله داشتنه تحصیلات هم نتونست مشکله منه سن بالا رو حل کنه؟؟چرا من بااین سن و مدرکه ارشد باید کارگری کنم و فرصتهایه کاری و زندگیمو یکی یکی از دست بدم؟؟بس نیست۱۱سال خراب شدنه زندگیه یه جوون با این قوانینه بگیرا ببند؟؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.