ابوالفضل ابوترابی

مذاکره در این شرایط یک اشتباه استراتژیک و راهبردی است

مذاکره در این شرایط یک اشتباه استراتژیک و راهبردی است

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی در خصوص احتمال از سر گرفته شدن مذاکرات ایران و آمریکا با توجه به طرح موضوع مذاکره دو کشور در موضوع تبادل زندانیان گفت: آمریکا به هیچ اصول اخلاقی و همچنین قواعد بین المللی پایبند نبوده است بنابراین وقتی که آمریکا چنین ویژگی هایی را دارا است نیازی به مذاکره با آن نداریم.

ابوترابی افزود: بنابراین مذاکره در این شرایط یک اشتباه استراتژیک و راهبردی است البته ناگفته نماند که نظام هم به هیچ عنوان اجازه مذاکره با آمریکا را به کسی نمی دهد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به عدم پایبندی کشورهای عضو برجام نسبت به تعهدات خود در قبال برجام این احتمال وجود دارد که ایران از برجام خارج شود،تصریح کرد: ایران از برجام خارج نمی شود اما از ظرفیت هایی که در برجام نسبت به عدم انجام آنها تعهد داده بودیم و تا کنون از آنها استفاده نکرده ایم از این پس استفاده خواهیم کرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در ادامه افزود: ایران باید شروع به تولید انبوه سانترفیوژهای IR8وIR6 کند.

نماینده مجلس دهم اظهار کرد: دولتمردان متوجه شده اند که کشورهای عضو برجام چه طرف های فریب کاری هستند و این در حالی است که ما این موضوع را از همان روزهای نخست مذاکره به همه گوش زد کردیم که به غربی ها اعتماد نکیند اما متاسفانه این کار را انجام دادند و این شرایط را برای کشور بوجود آوردند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.